Ako prevoňať svoj domov na sviatky? Náš odborný sprievodca vám poradí

Máte sviatočnú náladu a chceli by ste ju šíriť aj vo svojom okolí? Prečítajte si nášho odborného sprievodcu, ktorý vám poradí, ako vybrať a zladiť vône, aby ste si doma vytvorili hrejivú a útulnú atmosféru.

 

Keď vonku začne klesať teplota, máte zrazu chuť piť latte s chai korením a chrumkať gaštany schúlení pri útulnom praskajúcom ohni? Tak ako sa vám zdá nevhodné jesť horúcu večeru počas horúceho slnečného dňa, môže sa vám zdať, že sviečka s vôňou jabĺk a škorice je v lete nemiestna. Svoju túžbu po sezónnych vôňach musíme uspokojiť rovnako ako túžbu po dovolenkovom občerstvení. Tu je náš sprievodca všetkými vôňami a návod, ako premeniť svoj domov na voňavú "krajinu zázrakov" v tejto dovolenkovej sezóne.

 

SEZÓNNA VÔŇA

Kým leto sa vyznačuje sviežimi, ovocnými a kvetinovými vôňami, zima vás môže preniesť do teplého a útulného prístavu. Preto si musíte vybrať vône, ktoré vo vás vyvolajú pocit, že sa chúlite pred krbom s luxusnou horúcou čokoládou v ruke. Najnovší prírastok do nášho radu Private Collection, The Comfort Collection, je dokonalým spôsobom, ako v tomto ročnom období potešiť svoje zmysly vôňami, ako je Suede Vanilla, Cotton Blossom alebo Smooth Violet. Tieto intímne, upokojujúce vône premenia vaše okolie na útulné útočisko pre vás, vašu rodinu a priateľov túto zimu. Nová kolekcia Comfort, ktorá je súčasťou našej kolekcie The Private Collection, bola špeciálne vytvorená najlepšími svetovými odborníkmi na parfumy, aby povzbudila vaše zmysly a stala sa dokonalým doplnkom pre vaše teplé zimné večery.

Pre chvíle uvoľnenia si zapáľte sviečku Smooth Violet, ktorá kombinuje ovocné tóny s kvetinovými akcentmi, ako sú okvetné lístky ruže a fialky. Sandálové drevo a jemné tóny pačuli, pižma a jantáru dodávajú teplo, ktoré naplní váš domov pokojom a pohodou.

Pre okamžitý pocit luxusu nastriekajte našu novú vôňu do domácnosti Cotton Blossom, Cotton Blossom parfum d'interieur, ktorá vám pomôže dosiahnuť dokonalý pocit vnútorného pokoja.

 

NEBOJTE SA KOMBINOVAŤ RÔZNE VÔNE

Keď chcete prevoňať svoj domov, je dôležité použiť rôzne prvky. Ak zvyčajne zapálite len niekoľko sviečok, keď k vám príde návšteva, teraz môžete preskúmať svet rôznych zdrojov vôní. Ich vhodnou kombináciou potom dosiahnete "symfóniu", ktorá vytvorí výnimočnú a slávnostnú atmosféru.

Vonné tyčinky sú dokonalým výrobkom nenáročným na údržbu, ktorý poskytuje stálu vôňu. Umiestnením obľúbených vonných tyčiniek Rituals vo vašej predsieni vytvoríte pre seba a svojich hostí ten správny pocit "privítania doma".

Na rozdiel od vonných tyčiniek je potrebné sviečky strážiť. Nielenže poskytujú silnú vôňu, ale mihotavý plameň dotvára celkovú atmosféru. Zoskupenie sviečok rôznych veľkostí môže vytvoriť zaujímavý ústredný bod a dodať miestnosti trochu dynamiky. Ak nemáte krb, naše sviečky XL z kolekcie The Private Collection sú skvelým spôsobom, ako vytvoriť útulnú a slávnostnú atmosféru.

Ak ste dlho varili pri sporáku, niekedy majú vône cesnaku a cibule tendenciu šíriť sa domom a dlho pretrvávať. Domáce parfumové spreje sú dokonalým spôsobom, ako kompenzovať pachy vznikajúce pri varení. Svieža a živá vôňa Savage Garden Parfum D'interieur inšpirovaná zelenými tónmi vetiveru a pikantného citrónu je ideálna na potlačenie kuchynských pachov. Pred príchodom vašich hostí niekoľko rýchlych streknutí v každej miestnosti úplne zmení atmosféru a privíta ich spolu s vami.

 

PRÁCA S FARBAMI

Hlavným dôvodom, prečo si do svojich domovov umiestňujeme sviečky alebo vonné tyčinky, je samozrejme ich vôňa, ale môžu byť aj skvelým spôsobom, ako do miestnosti vniesť farebný nádych. Naše sviečky Sweet Jasmine a Cotton Blossom sú umiestnené v kovovom kvetináči, ktorý bude skvelým doplnkom vašej sviatočnej výzdoby.

Vonné tyčinky Savage Garden v bežných a malých veľkostiach dodajú vášmu interiéru čistú a sofistikovanú bielu eleganciu, ktorá je ideálna do kúpeľne alebo kuchyne.

 

VYBERTE SI PRE KAŽDÚ MIESTNOSŤ INÚ VÔŇU

Ak máte v celom dome len jednu vôňu, môže to byť ako nosiť každý deň ten istý parfum - prestanete ho cítiť. Striedanie vôní v rôznych miestnostiach vytvára úžasný "wow" pocit, keď prechádzate domom. Premyslite si, ktorá vôňa kam patrí. Do kuchyne sa hodia sladké alebo citrusové vône. Vyskúšajte vonné tyčinky The Ritual of Mehr pre svieži a ovocný nádych alebo skúste oklamať hostí, aby si mysleli, že ste piekli, zapálením sviečky The Ritual of Ayurveda s lahodnou vôňou sladkého mandľového oleja a himalájskeho medu. V kúpeľni vždy dobre vyzerá malá sviečka - siahnite po sviečke The Ritual of Hammam a vytvorte si doma atmosféru ako v kúpeľoch.