Cotton Blossom Parfum d'Interieur

€32,90

luxusný domáci parfum v spreji, 500 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

BAVEL BLOSSOM
Kvet bavlníka navodzuje pocit sviežeho prírodného prostredia pre dokonalé upokojenie mysle. Nie je teda prekvapením, že táto jemná, ľahká a púdrová vôňa pôsobí upokojujúco a podmanivo. Je určený na starostlivosť o vašich blízkych a v niektorých kultúrach tento úžasný kvet dokonca symbolizuje prísľub bohatstva a prosperity.

Používanie stránky
Stlačením malého okrúhleho tlačidla na boku otvorte a zatvorte striekaciu pištoľ. Fľaštičku s rozprašovačom držte vo zvislej polohe a rozprašujte vôňu po miestnosti, aby sa dokonale rozvinula.

Navodzuje pocit sviežeho prírodného prostredia pre dokonalé upokojenie mysle. Nie je teda prekvapením, že táto jemná, ľahká a púdrová vôňa pôsobí upokojujúco a podmanivo vďaka zamatovo sladkej mandarínke, jemným kvetom, ako je jazmín, tuberóza a fialka, a ošetrujúcemu základu zo santalového dreva s nádychom balzamu.
Kedykoľvek si vytvorte osobný priestor a v okamihu sa naladte na povznášajúcu atmosféru, stačí sa len dotknúť parfumového spreja Cotton Blossom.

Zloženie

4-terc-butylcyklohexylacetát, tetrametyl acetyloktahydronaftalény. Vysoko horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. V prípade potreby lekárskej pomoci majte po ruke obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. V PRÍPADE PORANENIA KOŽE: Umyte ju veľkým množstvom vody/mydla. V PRÍPADE POŠKODENIA OČÍ: Niekoľko minút jemne oplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú prítomné a dajú sa ľahko odstrániť. Pokračujte v oplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc. Odneste nádobu a jej obsah na zberné miesto nebezpečného odpadu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: