Savage Garden Fragrance Sticks

€54,90

luxusné vonné tyčinky, 450 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection

ŠALVIA MUŠKÁTOVÁ

Šalviový olej má stimulačné a regeneračné účinky.

Použitie:

Umiestnite tyčinky do fľaše. Otáčanie tyčiniek môže ovplyvniť ich životnosť. Pri kontakte s tyčinkami si umyte ruky vodou a mydlom.

Vychutnajte si povzbudzujúce a hrejivé účinky týchto luxusných vonných tyčiniek z našej súkromnej kolekcie. Nádherne navrhnuté sklenené fľaštičky so zelenými tónmi vetiveru a pikantného citrónu, obohatené o bylinnú a upokojujúcu šalviu lekársku, sú štýlovým spôsobom prevoňania vášho domova. Vonné tyčinky uvoľňujú nádhernú jemnú vôňu bez toho, aby ste ich museli otáčať. Ak však dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku z parfumu, tyčinky môžete otáčať častejšie, aby vyhovovali vašim preferenciám. Užívajte si elegantnú a výnimočnú atmosféru až 5 mesiacov a kombinujte vonné tyčinky s vhodnou sviečkou, aby ste umocnili svoj zážitok z vône.

Varovanie!

Vysoko horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. V prípade potreby lekárskej pomoci majte po ruke obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. V PRÍPADE KONTAKTU S KOŽOU: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. V PRÍPADE KONTAKTU S OČAMI: Niekoľko minút jemne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a dajú ľahko odstrániť. Pokračujte v oplachovaní. Odneste obsah/kontajner do zariadenia na zber nebezpečného odpadu. Obsahuje: Tetrametyl acetylhydronaftalény; tetrahydrolinalool, eukalyptol, cis-4-terc-butylcyklohexylacetát, geranyl acetát, linalyl acetát, nerol.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: