XL Suede Vanilla Scented Candle

€64,90

Luxusná vonná sviečka XL, 1000 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection

VANILKA
Sladká a lahodne upokojujúca vôňa, ktorá uvoľňuje endorfíny a navodzuje pocit spokojnosti a pokoja. Je tiež dobrý pre spánok a duševné zdravie, pretože uvoľňuje hormóny šťastia. Vanilka pochádza zo semienok sušených strukov plazivej rastliny podobnej orchidei, ktorej sa neuveriteľne darí na Madagaskare. Najlepšia vanilka pochádza z ostrova Île Bourbon, ktorý sa dnes nazýva Réunion. Jej názov pochádza zo španielskeho slova "vaina", čo znamená obal, struk, alebo malý struk.

Použitie:
Keď sviečku zapálite prvýkrát, nechajte ju horieť, kým sa neroztopí vrchná vrstva (± 3-5 hodín). Tým dosiahnete rovnomerné horenie. Tip: pri každom zapálení sviečky zastrihnite knôty, aby sviečka lepšie horela.

Vytvorte si doma pocit pokoja s luxusnou sviečkou s vôňou semišovej vanilky. Táto XL vonná sviečka je skutočným lákadlom pre domácnosť, pretože poskytuje explóziu vône do väčších miestností, ako je obývacia izba alebo veľká chodba. Táto zmyselná vôňa kombinuje sladkú a upokojujúcu vôňu vanilky so základnými tónmi kardamónu, rozmarínu, pačuli a vetiveru. Túto vôňu si môžete vy a vaši blízki užívať až 70 hodín.

Zloženie: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetrametyl-2-Naphthyl)Ethan-1-One; Amyl Cinnamic Aldehyde; Ethyllinalool; Citronellol; (+)-(1S,2S,3S,5R)-2,6,6-Trimethylbicyclo[3. 1.1]Heptane-3-Spiro-1'-(Cyclohex-2'-En-4'-One); [1α(E),2β]-1-(2,6,6-Trimethylcyclohex-3-En-1-Yl)But-2-En-1-One ; Chromen-2-One. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: