Suede Vanilla Refill Car Air Freshener

€19,90

náhradná náplň vône do auta, 2x3 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection

VANILKA
Sladká a lahodne upokojujúca vôňa, ktorá uvoľňuje endorfíny a navodzuje pocit spokojnosti a pokoja. Je tiež dobrý pre spánok a duševné zdravie, pretože uvoľňuje hormóny šťastia. Vanilka pochádza zo semienok sušených strukov plazivej rastliny podobnej orchidei, ktorej sa neuveriteľne darí na Madagaskare. Najlepšia vanilka pochádza z ostrova Île Bourbon, ktorý sa dnes nazýva Réunion. Jej názov pochádza zo španielskeho slova "vaina", čo znamená obal, struk, alebo malý struk.

Použitie:
1) Odstráňte mriežku zo zadnej časti držiaka vône do auta. 2) Vyberte prázdnu vonnú membránu z držiaka. 3) Vložte novú vonnú membránu do držiaka hliníkovou stranou nahor, pretiahnite hliníkový pásik cez otvor v mriežke a mriežku zacvaknite do držiaka. 4) Opatrne odstráňte fóliu, bez poškodenia membrány 5) Pricvaknite klip na držiak v preferovanej polohe 6) Pricvaknite držiak na prieduch vášho vozidla 7) Nastavte rýchlosť ventilátora na reguláciu intenzity vône.

Život je cesta! Užite si ju s touto vônou do auta, ktorého základom je sladká a upokojujúca vôňa vanilky so základnými tónmi kardamónu, rozmarínu, pačuli a vetiveru. Vôňa vydrží 6 až 8 týždňov a aktivuje sa prúdením vzduchu z prieduchov vášho vozidla. Vôňu do auta dostanete so štýlovým dreveným držiakom, ktorý možno opätovne použiť po zakúpení náhradnej náplne parfumu.

Zložky: tetrametylacetylacetohydronaftalény, dimetylcyklohexenyl 3-butenylketón, kumarín, heptanal, 2-(fenylmetylén)-, (2e)-, linalyl acetát, metyl dihydroxy-dimetylbenzoát, etyl 2,2-dimetylhydrocinnamal, trans-ružový ketón-3.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: