Cotton Blossom Mini Fragrance Sticks

€22,90

luxusné voňavé mini produkty pre domácnosť

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

KVĚT BAVLÍNKU
Kvet bavlníka navodzuje pocit sviežeho prírodného prostredia pre dokonalé upokojenie mysle. Nie je teda prekvapením, že táto jemná, ľahká a púdrová vôňa pôsobí upokojujúco a podmanivo. Je určený na starostlivosť o vašich blízkych a v niektorých kultúrach tento úžasný kvet dokonca symbolizuje prísľub bohatstva a prosperity.

Ideálne pre vlastné potešenie alebo ako darček pre blízkeho človeka
Vložte priložené tyčinky do fľaštičky s parfumom, aby absorbovali olej, a potom ich nechajte prirodzene prevoniať miestnosť. Vonné tyčinky sa postupne odparujú a vytvárajú jemnú a luxusnú vôňu. Potom si umyte ruky mydlom a vodou.

Vytvorte si doma príjemnú atmosféru pomocou týchto dizajnových vonných miniboxov z našej súkromnej kolekcie. Vonné tyčinky Cotton Blossom vytvárajú jemnú, ale energickú a sviežu vôňu so zamatovo sladkou mandarínkou, jemnými kvetmi, ako je jazmín, tuberóza a fialka, a starostlivým základom zo santalového dreva s nádychom balzamu.
Difúzne tyčinky nie je potrebné otáčať, ale ak dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku z parfumu, môžete ich otáčať tak často, ako sa vám páči. Vychutnajte si elegantnú a výnimočnú atmosféru až na 6 týždňov a skombinujte tento trstinový difuzér s príslušnou sviečkou, aby ste umocnili svoj zážitok z vône.
Poznámka: Častým otáčaním tyčiniek sa olej spotrebuje rýchlejšie.
Tip: Nepoužívajte všetky vonné tyčinky v menších miestnostiach alebo ak chcete, aby olej vydržal dlhšie.

Zloženie

4-tert-butylcyclohexyl acetate, reaction mass of 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one and 1-(1,2,3,4,6,7,8,8a-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one and 1-(1,2,3,5,6,7,8,8a-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one, 3-p-cumenyl-2-methylpropionaldehyde, nimberol, α-methyl-1,3-benzodioxole-5 propionaldehyde, 1,2,3,5,6,7-hexahydro-1,1,2,3,3-pentamethyl-4H-inden-4-one, reaction mass of benzenepropanal, 4-ethyl-α,α-dimethyl- and 3-(2-ethylphenyl)-2,2-dimethylpropanal, [3R-(3α,3aβ,6α,7β,8aα)]-octahydro-6-methoxy-3,6,8,8-tetramethyl-1H-3a,7-methanoazulene, 3-(p-methoxyphenyl)-2-methylpropionaldehyde.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: