Cotton Blossom Mini Fragrance Sticks

€24,90

luxusné voňavé mini produkty pre domácnosť, 100 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection

KVET BAVLNÍKA
Kvet bavlníka navodzuje pocit sviežeho prírodného prostredia pre dokonalé upokojenie mysle. Nie je teda prekvapením, že táto jemná, ľahká a púdrová vôňa pôsobí upokojujúco a podmanivo. Je určený pre starostlivosť o vašich blízkych a v niektorých kultúrach tento úžasný kvet dokonca symbolizuje prísľub bohatstva a prosperity.

Použitie:
Vložte priložené tyčinky do fľaštičky s parfumom, aby absorbovali olej, a potom ich nechajte prirodzene prevoniať miestnosť. Vonné tyčinky sa postupne odparujú a vytvárajú jemnú a luxusnú vôňu. Potom si umyte ruky mydlom a vodou. Ideálne pre vlastné potešenie alebo ako darček pre blízkeho človeka.

Vytvorte si doma príjemnú atmosféru pomocou týchto dizajnových vonných miniboxov z našej súkromnej kolekcie. Vonné tyčinky Cotton Blossom vytvárajú jemnú, ale energickú a sviežu vôňu so zamatovo sladkou mandarínkou, jemnými kvetmi, ako je jazmín, tuberóza a fialka, a starostlivým základom zo santalového dreva s nádychom balzamika.
Difúzne tyčinky nie je potrebné otáčať, ale ak dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku z parfumu, môžete ich otáčať tak často, ako sa vám páči. Vychutnajte si elegantnú a výnimočnú atmosféru až na 6 týždňov a skombinujte tento trstinový difuzér s príslušnou sviečkou, aby ste umocnili svoj zážitok z vône.
Poznámka: Častým otáčaním tyčiniek sa olej spotrebuje rýchlejšie.
Tip: Nepoužívajte všetky vonné tyčinky v menších miestnostiach alebo ak chcete, aby olej vydržal dlhšie.

Zloženie: 4-tert-butylcyclohexyl acetate, reaction mass of 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one and 1-(1,2,3,4,6,7,8,8a-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one and 1-(1,2,3,5,6,7,8,8a-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one, 3-p-cumenyl-2-methylpropionaldehyde, nimberol, α-methyl-1,3-benzodioxole-5 propionaldehyde, 1,2,3,5,6,7-hexahydro-1,1,2,3,3-pentamethyl-4H-inden-4-one, reaction mass of benzenepropanal, 4-ethyl-α,α-dimethyl- and 3-(2-ethylphenyl)-2,2-dimethylpropanal, [3R-(3α,3aβ,6α,7β,8aα)]-octahydro-6-methoxy-3,6,8,8-tetramethyl-1H-3a,7-methanoazulene, 3-(p-methoxyphenyl)-2-methylpropionaldehyde.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: