Čo vlastne znamenajú jednotlivé farby klasických kolekcií Rituals

Hľadali ste niekedy "červenú z Rituals"? Alebo hľadáte "žltú"? Už nehľadajte ďalej, pretože vám predstavujeme kompletného sprievodcu našimi Classic Collections.

 

 

Vo svete Rituals je každá z našich Classic Collections úžasným zmyslovým zážitkom. Od červenej The Ritual of Ayurveda s vôňou indickej ruže a sladkých mandlí cez radostnú žltú The Ritual of Mehr až po osviežujúce tóny našej kúpeľmi inšpirovanej modrej The Ritual of Hammam - každá rada je starostlivo navrhnutá tak, aby vás preniesla do ríše pohody a vnútornej harmónie.

Tieto najpredávanejšie kolekcie plné omladzujúcich účinkov a prírodných ingrediencií si obľúbili mnohí. Niečo sme si však všimli: nie každý vie, ako sa jednotlivé kolekcie vlastne nazývajú. Až takú silu majú žiarivé a krásne farby, do ktorých sú zabalené!

Už ste niekedy vygooglili "červená od Rituals"? Alebo ste si pomýlili dve rôzne zelené farby? Sme pripravení pomôcť vám s výberom.

Považujte tento prehľad Rituals za svojho základného sprievodcu: od vybraných farieb jednotlivých klasických kolekcií a im zodpovedajúcich názvov až po inšpiráciu, vône a benefity každej z nich.

Tak sa do toho pustite - sme z toho naozaj nadšení.

 

RITUALS ŽLTÁ - THE RITUAL OF MEHR

Vôňa: sladký pomaranč a cédrové drevo na zlepšenie nálady.

Prečo to skúsiť? The Ritual of Mehr je inšpirovaný jasnou a odvážnou energiou slnka, preto je jeho obal žltý. Oslávte radosť, zlepšite si náladu a zvýšte hladinu energie s touto povzbudzujúcou kolekciou.

Pozrite si kolekciu The Ritual of Mehr.

 

RITUALS ZELENÁ - THE RITUAL OF JING

Vôňa: upokojujúce a relaxačné tóny lotosového kvetu, jujuby, levandule a santalového dreva.

Prečo ju vyskúšať? Táto upokojujúca kolekcia je navrhnutá tak, aby vám pomohla vypestovať pokoj a pohodu, preto sú jej zelené tóny ústredným prvkom staročínskeho princípu jin. Použite ju na upokojenie a relaxáciu alebo sa ponorte do pokojného spánku.

Zaujímavosť: Všimnite si, že pod názvom "RituALS zelená" sa nachádzajú svetlozelené a tmavozelené výrobky. Výrobky, ktoré vám pomáhajú relaxovať a uvoľniť sa, sú tmavozelené, zatiaľ čo výrobky, ktoré vám pomáhajú lepšie zaspať, sú svetlozelené.

Pozrite si kolekciu The Ritual of Jing.

 

RITUALS TYRKYSOVÁ - THE RITUAL OF KARMA

Vôňa: povznášajúca a letná s bielym čajom a lotosovým kvetom.

Prečo ju vyskúšať? Túto tyrkysovú kolekciu, ktorú si nemýľte s modro sfarbeným The Ritual of Hammam, si môžete predstaviť ako "leto vo fľaštičke". Žiarivé vodné odtiene balenia pripomínajú trblietavé letné pláže. Táto kolekcia, inšpirovaná myšlienkou dobrej karmy, je starostlivo zostavená tak, aby vám pomohla vyžarovať pozitivitu a praktizovať láskavosť. V kolekcii The Ritual of Karma nájdete aj náš komplexný rad prípravkov na opaľovanie.

Pozrite si kolekciu The Ritual of Karma.

 

RITUALS ČERVENÁ - THE RITUAL OF AYURVEDA

Vôňa: sladká a jemná s indickou ružou a sladkým mandľovým olejom.

Prečo ju vyskúšať? Táto vyživujúca kolekcia inšpirovaná princípmi ajurvédy, starobylého indického umenia múdreho života, je navrhnutá tak, aby vám pomohla dosiahnuť rovnováhu tela, mysle a duše. Začnite svoj deň s vnútornou harmóniou.

Preskúmajte kolekciu The Ritual of Ayurveda.

 

RITUALS MODRÁ - THE RITUAL OF HAMMAM

Vôňa: osviežujúca a povzbudzujúca s eukalyptom, arganovým olejom a rozmarínom.

Prečo ju vyskúšať? The Ritual of Hammam poteší milovníkov kúpeľov. Je modrá ako voda, pretože čerpá inšpiráciu z prastarých očistných tradícií. Je vyrobený z viac ako 90 % zo zložiek z prírodných zdrojov a predstavuje dokonalú rutinu, ktorá vám pomôže uvoľniť sa a dopriať si očistnú chvíľku starostlivosti o seba.

Pozrite si kolekciu The Ritual of Hammam.

 

RITUALS RUŽOVÁ - THE RITUAL OF SAKURA

Vôňa: jemná a delikátna, s uvoľňujúcimi tónmi čerešňového kvetu a ryžového mlieka.

Prečo ju vyskúšať? Jedna z našich najobľúbenejších vôní The Ritual of Sakura čerpá inšpiráciu z Hanami, starobylého japonského obradu, ktorý oslavuje prchavú krásu sakury (čerešňového kvetu). Ružové tóny sú inšpirované okvetnými lístkami a zloženie je navrhnuté tak, aby vám pomohlo osláviť každý deň ako nový začiatok a užiť si život naplno.

Pozrite si kolekciu The Ritual of Sakura.

 

RITUALS ŠEDÁ - HOMME

Vôňa: drevitá a povzbudzujúca s cédrovým drevom a vitamínom E.

Prečo ju vyskúšať? Pozdravte Homme, našu kolekciu výrobkov určenú pre mužov na zostavenie dokonalej starostlivosti o telo. Tieto výrobky, ktorých zloženie obsahuje vysokoúčinné a vyživujúce zložky prírodného pôvodu, vám poskytnú starostlivosť od pokožky až po fúzy.

Pozrite si kolekciu Homme.

 

RITUALS STRIEBRO - ŠPORT

Vôňa: Svieža a svieža s tónmi citrusov, bergamotu a mäty.

Prečo ju vyskúšať? Či už je to po tréningu, alebo len po ospalom ráne, vôňa Sport je navrhnutá tak, aby vás osviežila a povzbudila. Náš tip: Vyskúšajte chladivý sprchový gél v horúci deň, aby ste sa dokonale osviežili.

Pozrite si kolekciu Sport.