Karma Car Perfume

€18,90

vôňa do auta, 6 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Karma
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

SVÄTÝ LOTOS
Svätý lotos je symbolom čistoty, krásy a múdrosti a je známy svojimi upokojujúcimi a ošetrujúcimi vlastnosťami.


BIELY ČAJ
Biely čaj je ľahko oxidovaný čaj pestovaný a zbieraný najmä v Číne. V poslednom čase sa pestuje vo východnom Nepále, severnom Thajsku, južnej Srí Lanke a Indii. Biely čaj dodáva nášmu parfému sviežu, čistú a zelenú vôňu s ľahkým kvetinovým akcentom. Biely čaj vraj zostruje zmysly.

Ako používať
1) Opatrne odstráňte fóliu bez poškodenia membrány. 2) Pricvaknite klip na držiak vo vami preferovanej polohe. 3) Pricvaknite parfum na jednotku ventilátora vo vašom aute. 4) Upravte nastavenia ventilátora na reguláciu intenzity vône.

Premeňte svoje auto na upokojujúcu oázu s týmto parfémom do auta od spoločnosti The Ritual of Karma. Parfém, ktorý kombinuje jemne sladkú vôňu bieleho lotosu s osviežujúcou silou bieleho čaju, vydrží až 6-8 týždňov a dokazuje, že život nie je o cieli, ale o ceste. Krásny drevený držiak možno opätovne použiť, ak si zakúpite ekologickú náplň do parfumu.

Zloženie

(E)-4-metyl-5-(P-toyl)Pent-4-Enal, (E)-Anetol, tetrametyl acetyltahydronaftalény, 1-pentén-3-On, 1-(2,6,6-trimetyl-1-C⌲Yclohexén-1-Yl)-, (1e)-, 2,4-dimetyl-3-cyklohexénkarboxaldehyd, 2-metyl-6-(4-metylcyklohex-3-En-1-Yliden)Hept-2-Ene, tetrahydrolinalool, alfa-izometyl-ionón, Aldehyd cyklámenu, cedrylmetylketón, škoricový tón, P-Menthan-7-Ol, Cis-4-Tert-Butylcyklohexylacetát, citral, citronellol, limonén, karvón, geranyl acetát, Hexylcinnamal, linalool, linalyl acetát, pin-2(10)-én, heliotropín, (E)-1-(2,6,6-trimetyl-1,3-cyklohexadién-1-yl)-2-butén-1-on, izoeugenol.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: