Karma Car Air Freshener

€20,90

vôňa do auta, 6 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Karma

LOTOS
Symbolom čistoty, krásy a múdrosti. Je známy svojimi upokojujúcimi a ošetrujúcimi vlastnosťami.
 

BIELY ČAJ
Je ľahko oxidovaný čaj, pestovaný a zbieraný najmä v Číne. V poslednom čase sa pestuje vo východnom Nepále, severnom Thajsku, južnej Srí Lanke a Indii. Biely čaj dodáva nášmu parfému sviežu, čistú a zelenú vôňu s ľahkým kvetinovým akcentom. Hovorí sa, že biely čaj zostruje zmysly.

Použitie:
1) Opatrne odstráňte fóliu bez poškodenia membrány. 2) Zacvaknite klip do držiaka vo vami preferovanej polohe. 3) Pricvaknite parfum na prieduch vo vašom aute. 4) Upravte nastavenia ventilátora na reguláciu intenzity vône.

Život nie je o cieli, ale o ceste. Premeňte svoje auto na upokojujúcu oázu s týmto parfémom do auta od spoločnosti The Ritual of Karma. Parfém, ktorý kombinuje jemne sladkú vôňu bieleho lotosu s osviežujúcou silou bieleho čaju, vydrží 6 až 8 týždňov. Krásny drevený držiak možno opätovne použiť, ak si zakúpite ekologickú náplň do parfumu.

Zloženie: (E)-4-metyl-5-(P-toyl)Pent-4-Enal, (E)-Anetol, tetrametyl acetyltahydronaftalény, 1-pentén-3-On, 1-(2,6,6-trimetyl-1-C⌲Yclohexén-1-Yl)-, (1e)-, 2,4-dimetyl-3-cyklohexénkarboxaldehyd, 2-metyl-6-(4-metylcyklohex-3-En-1-Yliden)Hept-2-Ene, tetrahydrolinalool, alfa-izometyl-ionón, Aldehyd cyklámenu, cedrylmetylketón, škoricový tón, P-Menthan-7-Ol, Cis-4-Tert-Butylcyklohexylacetát, citral, citronellol, limonén, karvón, geranyl acetát, Hexylcinnamal, linalool, linalyl acetát, pin-2(10)-én, heliotropín, (E)-1-(2,6,6-trimetyl-1,3-cyklohexadién-1-yl)-2-butén-1-on, izoeugenol.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: