Mehr Mini Fragrance Sticks

€16,90

minidifuzér, 70 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Mehr

SLADKÝ POMARANČ
Pikantná, korenistá, svieža a príjemná vôňa sladkého pomaranča vám zdvihne náladu a dodá energiu.

CÉDROVÉ DREVO
Olej získaný z majestátneho cédra je známy tým, že pomáha uvoľniť telo i myseľ. Tento čistý aromatický esenciálny olej z cédra má povzbudzujúcu drevitú vôňu, ktorá vám pomôže prežiariť a povzbudiť vašu dušu.

Použitie:
Usporiadajte tyčinky vo fľaštičke. Otáčanie tyčiniek nie je nutné, môže viesť k skráteniu doby trvania difuzéra. Zážitok z vône predĺžite tým, že po vyprázdnení pôvodnej nádobky ju doplníte, alebo skombinujete s vonnou sviečkou.

Vonné tyčinky Ritual of Mehr predstavujú prirodzený a štýlový spôsob, ako krásne prevoňať váš domov. Po vložení tyčiniek do flakónu prirodzene a jemne prevonia miestnosť cédrovým drevom, sladkým pomarančom a nádychom hrejivého korenia. Táto luxusná interiérová vôňa je ideálna na použitie kdekoľvek v domácnosti, od obývacej izby cez kúpeľňu, kuchyňu až po spálňu. Táto osviežujúca vôňa vydrží 4 až 5 týždňov.

Zloženie: Cedrol Methyl Ether, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Cinnamal, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Linalool, Linalyl Acetate, Α-Methylcinnamaldehyde. May produce an allergic reaction

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: