Hammam Fragrance Sticks

€29,90

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Hammam
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

EUKALYPTUS
Eukalyptus sa spája s liečivými vlastnosťami a povzbudzujúcim účinkom na telo a myseľ. Eukalyptový olej sa používa v tureckých kúpeľoch (hammamy) a hovorí sa, že pri inhalácii upokojuje dýchacie problémy.


ROSEMARY
Rozmarín sa používal v starovekej medicíne ako prostriedok na podporu pamäti, ale v súčasnosti je cenený pre svoju silnú vôňu a revitalizačné vlastnosti.

Ako používať
Umiestnite náplňové tyčinky do fľaštičky s vôňou a nezabudnite si potom umyť ruky. Vonné tyčinky vydávajú nádhernú jemnú vôňu bez toho, aby ste ich museli otáčať. Ak však dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku z parfumu, môžete tyčinky striedať častejšie, aby vyhovovali vašim preferenciám. Užívajte si relaxačnú a výnimočnú atmosféru až tri mesiace a predĺžte si zážitok z vône výberom náhradnej náplne po vyprázdnení pôvodnej fľaše alebo kombináciou s vonnou sviečkou.

Tieto vonné tyčinky s osviežujúcimi zložkami eukalyptu a rozmarínu sú prirodzeným a štýlovým spôsobom prevoňania vášho domova. Aromatická a revitalizačná vôňa týchto difúznych tyčiniek je ideálna na použitie v celom dome: od obývačky cez kúpeľňu, kuchyňu až po toaletu.
Tip: Ak chcete získať ešte väčší zážitok z vône, môžete vonné tyčinky skombinovať s vonnou sviečkou The Ritual of Hammam. Trvá približne tri mesiace.

Zloženie: Linalool, eukalyptol, citronellol, 4-terc-butylcyklohexyl-acetát, linalyl-acetát, pentadekalakton, limonen, tetrametyl acetylhydronaftaleny, alfa-isometyl-ionon, geraniol, heliotropin, cis-4-(isopropyl)cyklohexanemethanol, beta-pineny, cyklámenový aldehyd.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: