Imperial Rose Scented Candle Mini 6x

Iba online
€31,90

6x vonné mini sviečky, 6x 43 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection

RUŽA

Ruža je univerzálnym symbolom čistoty a lásky, jej sladká a jemná vôňa vyvoláva pozitívne pocity. Rafinovaná vôňa indickej ruže má upokojujúci účinok a pozitívne pôsobí na vašu pokožku.

Použitie:

Luxusný svietnik vyčistite horúcou vodou alebo ho zamrazte, aby ste ľahko odstránili zvyšky vosku. Do stredu prázdneho svietnika umiestnite jednu vonnú mini sviečku. Teraz môžete svoj krásny svietnik používať znova a znova.

Objavte naše mini sviečky s vôňou Imperial Rose, ktoré boli špeciálne vyvinuté na plnenie svietnikov z kolekcie Signature Collection. Intenzívne tóny ruže sa kombinujú so sviežimi vodnými prvkami a tradičný zelený čaj dodáva vôni prírodné prvky. Celá kompozícia pôsobí hrejivo a elegantne vďaka pižmovým a púdrovým základným tónom. Všetky vonné mini sviečky (6 kusov) z našej kolekcie zaručujú nádhernú dlhotrvajúcu vôňu a vysokú kvalitu horenia po dobu 10 hodín.

Varovanie!

Nikdy nenechávajte sviečky horieť bez dozoru. Sviečky používajte na vlastné riziko. Sviečky vždy uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: