Imperial Rose Scented Candle Mini 6x

€28,50

6x vonné mini sviečky, 6x 43 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

Ruža

Ruža je univerzálnym symbolom čistoty a lásky, jej sladká a jemná vôňa vyvoláva pozitívne pocity. Rafinovaná vôňa indickej ruže má upokojujúci účinok a pozitívne pôsobí na vašu pokožku.

Ako používať

Luxusný držiak na sviečky vyčistite horúcou vodou alebo ho zmrazte, aby ste ľahko odstránili zvyšky vosku. Do stredu prázdneho svietnika umiestnite jednu vonnú mini sviečku. Teraz môžete svoj krásny svietnik používať znova a znova.

Objavte naše minisviečky s vôňou Imperial Rose, ktoré boli špeciálne vyvinuté na plnenie svietnikov z kolekcie Signature Collection. Intenzívne tóny ruže sa kombinujú so sviežimi vodnými prvkami a tradičný zelený čaj dodáva vôni prírodné prvky. Celá kompozícia pôsobí hrejivo a elegantne vďaka pižmovým a púdrovým základným tónom. Všetky vonné mini sviečky (6 kusov) z našej kolekcie zaručujú nádhernú dlhotrvajúcu vôňu a vysokú kvalitu horenia po dobu 10 hodín.

Varovanie

Nikdy nenechávajte sviečky horieť bez dozoru. Sviečky používajte na vlastné riziko. Sviečky vždy uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: