Karma Scent Booster & Softener in 1

€12,90

luxusný zmäkčovač tkanín , 750 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Karma

LOTOSOVÝ KVET
Lotosový kvet je symbolom čistoty, krásy a múdrosti a je známy svojimi blahodarnými a ošetrujúcimi vlastnosťami.


BIELY ČAJ
Biely čaj je ľahko oxidovaný čaj pestovaný a zbieraný predovšetkým v Číne. V poslednom čase sa pestuje vo východnom Nepále, severnom Thajsku, južnej Srí Lanke a Indii. Biely čaj prepožičiava nášmu parfému sviežu, čistú a zelenú vôňu s ľahkým kvetinovým nádychom. Hovorí sa, že biely čaj povzbudzuje zmysly.

POUŽÍVAJTE
Pred použitím si pozorne prečítajte pokyny na obale, aby ste určili správne množstvo. Odporúčané dávkovanie je 25-35 ml. Pridajte do zásobníka práčky alebo umiestnite uzáver s prípravkom vo vnútri na vrch oblečenia. Vaše oblečenie bude čisté a svieže.

Podeľte sa o dobrú karmu so svojou slnkom pobozkanou pokožkou pomocou tohto sprchového oleja z radu The Ritual of Karma. Tento intenzívne hydratačný olej - ricínový a slnečnicový - sa pod sprchou premení na hodvábne hladkú penu, ktorá ošetrí a vyživí vašu pokožku. Kombinácia jemne sladkého lotosového kvetu s povzbudzujúcou silou bieleho čaju zároveň pomáha predĺžiť vaše opálenie.
Po použití vo vani alebo v sprche sa dobre opláchnite, aby ste zabránili skĺznutiu. Ak sa výrobok dostane do kontaktu s vašimi očami, dôkladne ich vypláchnite.

Složenie: Obsahuje linalool, hexylcinnamal, limonén, benzyl salicylát, linalyl acetát, cis-4-terc-butylcyklohexyl acetát. Môže vyvolať alergickú reakciu. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo etiketu výrobku.  Uchovávajte mimo dosahu detí. Obsah/kontajner zlikvidujte na zbernom mieste nebezpečného odpadu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: