Suede Vanilla Home Perfume

€35,90

domáci parfum, 500 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

VANILKA
Táto zmyselná vôňa je teplá a aromatická vôňa, ktorá sa otvára sviežou vôňou šalvie, srdcovými tónmi semišu a končí základom upokojujúcej vanilky.

POUŽITIE

Otočením trysky otvorte fľašu s rozprašovačom. Striekajte mimo tváre a povrchov, prípadne povrchy utrite do sucha, ak sa na nich objaví hmla. Nepoužívajte v blízkosti potravín alebo zvierat.

Táto zmyselná izbová vôňa v spreji kombinuje sladkú a upokojujúcu vôňu vanilky so základnými tónmi kardamónu, rozmarínu, pačuli a vetiveru. Nechajte upokojujúce a sladké vrstvy exkluzívneho domáceho parfumu Suede Vanilla pošepkať vašej duši a upokojiť vašu myseľ.

Okamžite si prispôsobte miestnosť jediným postriekaním, aby ste kedykoľvek vytvorili povzbudzujúcu atmosféru.

NEBEZPEČENSTVO. Vysoko horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu.  Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo etiketu výrobku.  Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. Pri zasiahnutí pokožky: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú prítomné a je to ľahko vykonateľné. Pokračujte vo vyplachovaní. Obsah/kontajner zlikvidujte na zbernom mieste nebezpečného odpadu. Zabráňte kontaktu vône s nábytkom, kožou alebo povrchovou úpravou dreva. V prípade rozliatia akejkoľvek tekutiny ju okamžite vyčistite. OBSAHUJE linalool; citronellol; linalyl acetát; trans-rózový ketón-3 (trans-delta-damaskón).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: