Karma Detergent

€15,90

luxusný prací prostriedok, 1000 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Karma

LOTOSOVÝ KVET
Lotosový kvet je symbolom čistoty, krásy a múdrosti a je známy svojimi blahodarnými a ošetrujúcimi vlastnosťami.


BIELY ČAJ
Biely čaj je ľahko oxidovaný čaj pestovaný a zbieraný predovšetkým v Číne. V poslednom čase sa pestuje vo východnom Nepále, severnom Thajsku, južnej Srí Lanke a Indii. Biely čaj prepožičiava nášmu parfému sviežu, čistú a zelenú vôňu s ľahkým kvetinovým nádychom. Hovorí sa, že biely čaj povzbudzuje zmysly.

Použite
Pri určovaní správneho množstva sa starostlivo riaďte pokynmi na obale. Pri praní v práčke pridajte do zásobníka práčky alebo umiestnite uzáver do hornej časti odevu. Vaše oblečenie bude čisté a svieže.

Doprajte si sladkú kvetinovú vôňu obľúbenej kolekcie The Ritual of Karma na oblečenie a posteľnú bielizeň. Luxusný parfumovaný prací prostriedok môžete použiť až na 33 praní v práčke alebo až na 66 ručných praní. Je vhodný na bielu aj farebnú bielizeň.
Kombinuje kvetinovú vôňu lotosového kvetu s povzbudzujúcou silou bieleho čaju, aby sprostredkoval zvláštne letné vibrácie a navodil pocit intenzívnej starostlivosti a pozitivity. Vaša bielizeň sa vám poďakuje.

Složenie: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Dodecylbenzene Sulfonate, Laureth-7, Potassium Citrate, Sodium Cocoate, Sodium Diethylenetriamine Pentamethylene Phosphonate, Polyethyleneimine Ethoxylated, Styrene/Acrylates Copolymer, Sodium Chloride, Alcohol Denatured, Phenoxyethanol, Disodium 4,4'-bis[(4-anilino-6-morpholino-1,3,5-triazin-2-yl)amino]stilbene-2,2'-disulphonate, Stilbene Derivative Brightener, Subitilisin, Alpha-amylase, Mannanase, Perfume (Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool). 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: