Sakura Mini Fragrance Sticks

€16,90

voňavé mini produkty, 70 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Sakura

RYŽOVÉ MLIEKO 
V celej Ázii je ryža symbolom hojnosti, šťastia a plodnosti. Výťažok z ryžového mlieka dodáva pokožke jemnosť, pružnosť a zdravý lesk.


ČEREŠŇOVÝ KVET
Jemné kvety sakury (japonskej čerešne) japonskí básnici často opisujú ako jarný sneh. Pre Japoncov je čerešňový kvet odjakživa symbolom znovuzrodenia prírody a čistoty. Jemná vôňa je úžasne relaxačná.

Použitie:

Umiestnite doplnkové tyčinky do mini fľaštičky s vôňou a nezabudnite si potom umyť ruky. Vonné tyčinky budú uvoľňovať nádhernú jemnú vôňu bez toho, aby ste ich museli otáčať. Ak by ste však chceli intenzívnejší zážitok z parfumovania, tyčinky môžete otáčať častejšie, aby vyhovovali vašim preferenciám. Užívajte si uvoľňujúcu a výnimočnú atmosféru až 3 týždne. Predĺžte si tento zážitok z vône výberom náplne, keď sa pôvodná fľaštička vyprázdni, alebo ju skombinujte s vonnou sviečkou.

Mini variant našich aktuálnych vonných tyčiniek The Ritual of Sakura, špeciálne vytvorené pre malé miestnosti vo vašom dome. Prirodzený a štýlový spôsob prevoňania vášho domova. Kombinuje jemné vône ryžového mlieka a čerešňového kvetu pre nádhernú sladkú a krémovú vôňu. Vydržia pôsobiť 4 až 5 týždňov.

Zloženie: Pentametylheptenón, Izoeugenol, Linalool. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: