Imperial Rose Fragrance Sticks Refill

Iba online
€99,90

náplň do luxusného difuzéra vrátane tyčiniek, 1000 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection

RUŽE
Sladká a jemná vôňa ruže ako univerzálneho symbolu čistoty a lásky vyvoláva pozitívne pocity. Rafinovaná vôňa indickej ruže pôsobí upokojujúco a má pozitívny vplyv na vašu pokožku.

NAŠE PRVÉ PERSONALIZOVANÉ VONNÉ TYČINKY

Objavte luxusnú kolekciu, ktorá vám pomôže pozdvihnúť zážitok z vône vo vašej domácnosti. S vysokokvalitnými vonnými tyčinkami v ručne vyrábaných sklenených karafy si môžete prispôsobiť svoj výber od dizajnu a farby až po vôňu.

Kúpte si karafu

Vychutnajte si vôňu rozkvitnutej ružovej záhrady s našou luxusnou náplňou Imperial Rose zo súkromnej kolekcie alebo s luxusnou vonnou tyčinkou. Náplň vydrží až 10 mesiacov. Pri každej náplni používajte vždy nové ratanové tyčinky. Tyčinky nie je potrebné striedať, ak však uprednostňujete intenzívnejší zážitok z parfumu, tyčinky môžete striedať častejšie podľa svojich preferencií.
Založené na intenzívnych tónoch ruže v kombinácii so sviežimi vodnými prvkami a obohatené o tradičný zelený čaj, ktorý dodáva prírodný prvok. Kompozícia nadobúda hrejivý, elegantný pocit vďaka pižmovým a púdrovým základným tónom.

NEBEZPEČIE. Obsahuje (E)-1-(2,6,6-trimetyl-1,3-cyklohexadién-1-yl)-2-Buten-1-One, Trans-Rose Ketone-3, Citronellol, Limonene, Eugenol, Geranyl Acetate, Nerol, Linalool. Vysoko horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Pre prípad lekárskej pohotovosti majte po ruke obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. V PRÍPADE KONTAKTU S KOŽOU: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. V PRÍPADE KONTAKTU S OČAMI: Niekoľko minút jemne oplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú prítomné a dajú sa ľahko odstrániť. Pokračujte v oplachovaní. Odneste obsah/obal na zberné miesto nebezpečného odpadu. Zabráňte kontaktu vône s nábytkom, kožou alebo drevenými povrchmi. V prípade rozliatia kvapalinu okamžite odstráňte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: