Ayurveda Mini Fragrance Sticks

€15,90

minidifuzér, 70 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Ayurveda
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

SLADKÝ MANDĽOVÝ OLEJ
Tento aromatický olej je bohatý na proteíny a vitamíny a zároveň je jemný, vyživujúci a upokojujúci. Sladký mandľový olej vraj reguluje správnu hydratáciu pokožky. Olej je vynikajúcim základom pre telový a masážny olej.


INDICKÁ RŮŽA
Sladká a jemná vôňa ruže, univerzálneho symbolu čistoty a lásky, vyvoláva pozitívne pocity. Jeho vôňa má tiež upokojujúci účinok. Je to všetko, čo potrebujete na zlepšenie nálady! Rafinovaná vôňa indickej ruže má pozitívny vplyv aj na vašu pokožku!

Použite
Vložte doplnkové miniakcie do fľaštičky s vôňou a potom si umyte ruky. Vonné tyčinky vydávajú nádhernú jemnú vôňu bez toho, aby ste ich museli otáčať. Ak však dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku z parfumu, môžete tyčinky striedať častejšie, aby vyhovovali vašim preferenciám. Vychutnajte si relaxačnú a výnimočnú atmosféru až päť týždňov a predĺžte si zážitok z vône výberom náhradnej náplne po vyprázdnení pôvodnej fľaše alebo kombináciou s vonnou sviečkou.

Mini verzia našich súčasných vonných tyčiniek z radu Rituál Ajurvédy, špeciálne vytvorená pre malé miestnosti vo vašej domácnosti. Prirodzený a štýlový spôsob prevoňania vášho domova. Vychutnajte si jemnú vôňu starodávnych ajurvédskych zložiek mandľového oleja a indickej ruže, ktoré majú uvoľňujúci účinok na telo a dušu. Vydrží 4 až 5 týždňov.

Zloženie

4-Tert-Butylcyclohexyl Acetate, Citronellol, Linalool, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Alpha-Isomethyl Ionone, Pentadecalactone, Geraniol, Geranyl Acetate, Formaldehyde Cyclodecyl Ethyl Acetal, Trans-Rose Ketone-3 (Trans-Delta-Damascone), Nerol.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: