Ayurveda Mini Fragrance Sticks

€16,90

voňavé minityčinky, 70 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Ayurveda

INDICKÁ RUŽA
Sladká a jemná vôňa ruže, univerzálneho symbolu čistoty a lásky, vyvoláva pozitívne pocity. Jej vôňa má tiež upokojujúci účinok. To všetko potrebujete na zlepšenie nálady. Rafinovaná vôňa indickej ruže má pozitívny vplyv aj na vašu pokožku.


SLADKÝ MANDĽOVÝ OLEJ
Tento aromatický olej je bohatý na proteíny a vitamíny, zároveň je jemný, vyživujúci a upokojujúci. Sladký mandľový olej vraj reguluje správnu hydratáciu pokožky. Olej tvorí vynikajúci základ telového a masážneho oleja.

Použitie:
Vložte tyčinky do fľaštičky s vôňou a potom si umyte ruky. Vonné tyčinky uvoľňujú nádhernú jemnú vôňu bez toho, aby ste ich museli otáčať. Ak však dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku z parfumu, môžete tyčinky otáčať častejšie, aby vyhovoval vašim preferenciám. Vychutnajte si relaxačnú a výnimočnú atmosféru až päť týždňov a predĺžte si zážitok z vône výberom náhradnej náplne po vyprázdnení pôvodnej fľaše alebo kombináciou s vonnou sviečkou.

Mini verzia našich súčasných vonných tyčiniek z rady Rituál Ajurvédy, špeciálne vytvorená pre malé miestnosti vo vašej domácnosti. Prirodzený a štýlový spôsob prevoňania vášho domova. Vychutnajte si jemnú vôňu starodávnych ajurvédskych zložiek mandľového oleja a indickej ruže, ktoré majú uvoľňujúci účinok na telo a dušu. Vydrží 4 až 5 týždňov.

Zloženie: 4-Tert-Butylcyclohexyl Acetate, Citronellol, Linalool, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Alpha-Isomethyl Ionone, Pentadecalactone, Geraniol, Geranyl Acetate, Formaldehyde Cyclodecyl Ethyl Acetal, Trans-Rose Ketone-3 (Trans-Delta-Damascone), Nerol.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: