Orris Mimosa Fragrance Sticks

€49,90

luxusné vonné tyčinky pre domácnosť

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

ORRIS
Orris je mimoriadne cenná zložka, ktorá pochádza z odnoží rastliny Iris a dozrieva tri až štyri roky. Orris má výrazný kvetinový, zelený a drevitý charakter, ktorý dodáva vôni fialkovo-púdrový nádych.


MIMOSA
Mimóza, známa aj ako symbol jari, má kvetinovo-zelenú vôňu s púdrovými a medovými tónmi. Mimózy sa pestujú najmä v Maroku, Egypte, Indii a južnom Francúzsku.

Ako používať
Umiestnite tyčinky do fľaše. Otáčanie tyčiniek môže ovplyvniť ich životnosť. Ak sa ich dotknete, umyte si ruky vodou a mydlom.

Pozvite jar do svojho domova s týmito luxusnými vonnými tyčinkami z našej súkromnej kolekcie. Táto kompozícia je zážitkom skutočnej kvetinovej sofistikovanosti. Čisté tóny fialky a kosatca sú oživené výraznými akcentmi kože a silnými drevitými aspektmi. Nádherne navrhnutá sklenená fľaša je tiež štýlovým spôsobom prevoňania vášho domova.

Vonné tyčinky vydávajú nádhernú jemnú vôňu bez toho, aby ste ich museli krútiť. Ak však dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku z parfumu, tyčinky môžete striedať častejšie, aby vyhovovali vašim preferenciám. Užívajte si elegantnú a výnimočnú atmosféru až 5 mesiacov a kombinujte vonné tyčinky s vhodnou sviečkou, aby ste umocnili svoj zážitok z vône.

Zloženie: Tetrametyl acetylkotahydronaftaleny, etyllinalool, alfa-isometyljon, kumarin, limonen, linalool, heliotropin.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: