Orris Mimosa Fragrance Sticks

€54,90

luxusné vonné tyčinky, 450 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection

KOSATEC
Je mimoriadne cenná zložka, ktorá pochádza z odnoží rastliny Iris a dozrieva tri až štyri roky. Kosatec má výrazný kvetinový, zelený a drevitý charakter, ktorý dodáva vôni fialkovo-púdrový nádych.


MIMÓZA
Známa aj ako symbol jari, má kvetinovo-zelenú vôňu s púdrovými a medovými tónmi. Mimóza sa pestuje najmä v Maroku, Egypte, Indii a južnom Francúzsku.

Použitie:
Umiestnite tyčinky do fľaše. Otáčanie tyčiniek môže ovplyvniť ich životnosť.Pri kontakte s tyčinkami si umyte ruky vodou a mydlom.

Pozvite jar do svojho domova s týmito luxusnými vonnými tyčinkami z našej súkromnej kolekcie. Táto kompozícia je zážitkom skutočnej kvetinovej sofistikovanosti. Čisté tóny fialky a kosatca sú oživené výraznými akcentmi kože a silnými drevitými aspektmi. Nádherne navrhnutá sklenená fľaša je tiež štýlovým spôsobom prevoňania vášho domova.

Vonné tyčinky vydávajú nádhernú jemnú vôňu bez toho, aby ste ich museli otáčať. Ak však dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku z parfumu, tyčinky môžete striedať častejšie, aby vyhovovali vašim preferenciám. Užívajte si elegantnú a výnimočnú atmosféru až 5 mesiacov a kombinujte vonné tyčinky s vhodnou sviečkou, aby ste umocnili svoj zážitok z vône.

Zloženie: Tetrametyl acetylkotahydronaftaleny, etyllinalool, alfa-isometyljon, kumarin, limonen, linalool, heliotropin.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: