Green Cardamom Fragrance Sticks Refill

Iba online
€99,90

náplň do luxusného difuzéra vrátane tyčiniek, 1000 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection

ZELENÝ KARDAMÓN
Kardamón je jedným z najstarších korenín na svete a používal sa v kadidlách a parfémoch už v starovekom Egypte. Predstavte si drevo, korenie a sladkosť a dotknete sa esencie kardamónu.

NAŠE PRVÉ PERSONALIZOVANÉ VONNÉ TYČINKY

Objavte luxusnú kolekciu, ktorá vám pomôže pozdvihnúť zážitok z vône vo vašej domácnosti. S vysokokvalitnými vonnými tyčinkami v ručne vyrábaných sklenených karafy si môžete prispôsobiť svoj výber od dizajnu a farby až po vôňu.

KÚPIŤ KARAFU

Vychutnajte si korenistú, hrejivú a veľmi silnú vôňu kardamónu s luxusnou náplňou do vonných tyčiniek Private Collection Green Cardamom alebo s luxusnou nádobkou na vonné tyčinky. Náplň vydrží až 10 mesiacov. Pri každej náplni používajte vždy nové ratanové tyčinky. Tyčinky nie je potrebné striedať, ak však dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku z parfumu, môžete ich striedať častejšie podľa svojich preferencií. 
Jasná a zvodná kombinácia sviežej iskrivej mandarínky a dotyku sladkého a bohatého korenia, drevitých zadných tónov so sladkým jantárom a pižmom dáva vzniknúť luxusnej vôni, ktorá dýcha pozitivitou a exkluzivitou.

NEBEZPEČIE. Obsahuje metylcyklopentadecenón, etyllinalool, acetylcedrén, škoricový tón, linalool, linalyl acetát, limonén. Vysoko horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte obal alebo etiketu výrobku po ruke pre prípad potreby lekárskej pomoci. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. V PRÍPADE PORANENIA KOŽE: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. V PRÍPADE ZASIAHNUTIA OČÍ: Niekoľko minút jemne oplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú prítomné a dajú sa ľahko odstrániť. Pokračujte v oplachovaní. Odneste obsah/obal na zberné miesto nebezpečného odpadu. Zabráňte kontaktu vône s nábytkom, kožou alebo drevenými povrchmi. V prípade rozliatia ihneď utrite.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: