Cotton Blossom Scented Candle

€37,90

luxusná vonná sviečka, 360 g

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

KVET BAVLNÍKA
Kvet bavlníka navodzuje pocit sviežeho prírodného prostredia pre dokonalé upokojenie mysle. Nie je teda prekvapením, že táto jemná, ľahká a púdrová vôňa pôsobí upokojujúco a podmanivo. Je určený pre starostlivosť o vašich blízkych a v niektorých kultúrach tento úžasný kvet dokonca symbolizuje prísľub bohatstva a prosperity.

POUŽÍVAJTE

Keď sviečku zapálite prvýkrát, nechajte ju horieť aspoň 3-4 hodiny, aby sa vrchná vrstva roztopila a rovnomerne horela.

Zahaľte svoje zmysly do luxusnej jemnej vône čerstvého ľanu s našou luxusnou vonnou sviečkou Cotton Blossom. Táto luxusná vonná sviečka z našej súkromnej kolekcie navodzuje pocit sviežeho, prírodného prostredia - pre dokonalý pokoj. Niet divu, že táto jemná, púdrová vôňa poskytuje upokojujúci a upokojujúci dotyk. Energická a svieža so zamatovo sladkou mandarínkou, jemnými kvetmi, ako je jazmín, tuberóza a fialka, a rozmaznávajúcim základom zo santalového dreva a balzamových tónov. Poskytuje až 60 hodín horenia. Nádherná sklenená nádoba medenej farby je dokonalým doplnkom každého interiéru, či už u vás doma, alebo ako darček pre druhého. Po vyprázdnení sviečku vyčistite a použite ju na kvety, ceruzky alebo štetce.

VAROVANIE. 
Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu.  Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. V prípade potreby lekárskej pomoci majte po ruke obal alebo etiketu výrobku.  Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. V PRÍPADE KONTAKTU S KOŽOU: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. Ak dôjde k podráždeniu pokožky alebo vyrážke: vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. OBSAHUJE 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetramethyl-2-Naphthyl)Ethan-1-One; 3-P-Cumenyl-2-Methylpropionaldehyde; [3R-(3α,3aβ,7β,8aα)]-1-(2,3,4,7,8,8a-Hexahydro-3,6,8,8-Tetramethyl-1H-3a,7-Methanoazulen-5-yl)Ethan-1-one; α-metyl-1,3-benzodioxol-5-propionaldehyd; 1,2,3,5,6,7-Hexahydro-1,1,2,3,3-Pentametyl-4H-Inden-4-On; [3R-(3α,3aβ,6α,7β,8α)]-Octahydro-6-Metoxy-3,6,8,8-Tetrametyl-1H-3a,7-Metanoazulén.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: