Mehr Incense Cones

€14,90

vonné kužele, 20 x 0,45 g

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Mehr
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

SLADKÁ ORANŽOVÁ
Pikantná, korenistá, svieža a príjemná vôňa sladkého pomaranča vám zlepší náladu a dodá energiu.


CEDARWOOD
Olej získaný z majestátneho cédra je známy tým, že pomáha uvoľniť telo a myseľ. Tento čistý aromatický esenciálny olej z cédrového dreva má povzbudzujúcu drevitú vôňu, ktorá vám pomôže rozjasniť a pozdvihnúť dušu.

Použite
Umiestnite vonný kužeľ do luxusného držiaka. Podržte zapaľovač pri hornej časti kužeľa, kým sa nezačne dymiť. Uhasiť všetky plamene. Kadidlo vyhorí približne za 10 minút. Šiška by mala pred likvidáciou úplne zhorieť a vychladnúť.

Prevoňajte svoj domov nádhernou, povznášajúcou vôňou sladkého pomaranča a cédrového dreva s našimi vonnými kužeľmi The Ritual of Mehr. Kadidlo je známe svojimi očistnými účinkami. Dym z kadidla očistí váš domov od všetkej negatívnej energie a rozptýli v miestnosti úžasnú povznášajúcu vôňu. Každý vonný kužeľ obsahuje zmes prírodných drevitých zložiek a vonných olejov. Keramický držiak bol vytvorený špeciálne pre túto kolekciu s krásnym zlatým dizajnom.
Každé balenie obsahuje 20 vysokokvalitných vonných kužeľov. Jedna šiška bude horieť približne 10 minút.

Zloženie

Octahydro-Methoxy-Tetramethyl-Methanoazulene, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, (2e)-2-Methyl-3-Phenylacrylaldehyde, Cinnamal, Eugenol, Linalool, Linalyl Acetate.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: