Mehr Incense Cones

€15,90

vonné kužele, 20 x 0,45 g

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Mehr

SLADKÝ POMARANČ
Pikantná, korenistá, svieža a príjemná vôňa sladkého pomaranča vám zdvihne náladu a dodá energiu.

CÉDROVÉ DREVO
Olej získaný z majestátneho cédra je známy tým, že pomáha uvoľniť telo i myseľ. Tento čistý aromatický esenciálny olej z cédra má povzbudzujúcu drevitú vôňu, ktorá vám pomôže prežiariť a povzbudiť vašu dušu.

Použite:
Umiestnite vonný kužeľ do luxusného držiaka. Podržte zapaľovač pri hornej časti kužeľa, kým nezačne dymiť. Uhaste prípadné plamene. Kadidlo dohorí približne za 10 minút. Kužel by mal pred likvidáciou úplne dohorieť a vychladnúť.

Prevoňajte svoj domov nádhernou, povznášajúcou vôňou sladkého pomaranča a cédrového dreva s našimi vonnými kužeľmi The Ritual of Mehr. Kadidlo je známe svojimi očistnými účinkami. Dym z kadidla očistí váš domov od všetkej negatívnej energie a rozptýli v miestnosti úžasnú povznášajúcu vôňu. Každý vonný kužeľ obsahuje zmes prírodných drevitých zložiek a vonných olejov. Keramický držiak bol vytvorený špeciálne pre túto kolekciu s krásnym zlatým dizajnom.
Každé balenie obsahuje 20 vysokokvalitných vonných kužeľov. Jeden kužel vydrží horieť približne 10 minút.

Zloženie: Octahydro-Methoxy-Tetramethyl-Methanoazulene, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, (2e)-2-Methyl-3-Phenylacrylaldehyde, Cinnamal, Eugenol, Linalool, Linalyl Acetate.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: