Oudh Car Perfume

Iba online
€22,90

vôňa do auta, 6 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Oudh

ČIERNY OUDH 
Precious Oudh vytvára teplú orientálnu drevitú vôňu, ktorá navodzuje elegantnú a sofistikovanú atmosféru.

PAČULI
Pačuli sa v Indii považuje za veľmi dôležitú zložku mnohých nápojov lásky. Vlastne to nie je prekvapujúce, keď vezmeme do úvahy ťažké tóny pižma a zeme, ktoré vyžarujú niečo hlboko zmyselné.

Použitie:

1) Opatrne odstráňte fóliu bez poškodenia membrány. 2) Pricvaknite klip na držiak vo vami preferovanej polohe. 3) Pricvaknite vôňu na jednotku prieduchu vo vašom aute. 4) Upravte nastavenia ventilátora na reguláciu intenzity vône.

Život je cesta, užite si ju s touto vôňou do auta, ktorého základom je povzbudzujúca pižmová vôňa oudhu a pačuli. Vôňa vydrží 6 až 8 týždňov a aktivuje sa prúdením vzduchu z ventilátora vášho auta. Vôna do auta sa dodáva so štýlovým dreveným držiakom, ktorý možno opätovne použiť pri zakúpení akejkoľvek náplne do parfému.

Varovanie!

 Spôsobuje podráždenie pokožky. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Uchovávajte obal alebo etiketu výrobku pre prípad potreby lekárskej pomoci. Uchovávajte mimo dosahu detí. V PRÍPADE POŠKODENIA OČÍ: Niekoľko minút jemne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú nasadené, a ak sa dajú ľahko sňať. Pokračujte v oplachovaní. V PRÍPADE KONTAMINÁCIE KOŽE: Umyte ju veľkým množstvom vody/mydla. Ak sa objaví podráždenie kože alebo vyrážka: vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. Odneste obsah/kontajner na zberné miesto nebezpečného odpadu. 

Zloženie: Citronellol; linalool; limonén; cedrol metyleter; Tetrametyl acetylkahydronaftalény, 2,2,6-trimetyl-A-propylcyklohexánpropanol, alfa-izometyl-ión, beta-karyofylén, cédrylmetylketón, eukalyptol, kumarín, cyklohexánpropanol, 2,2,3,6-tetrametyl-A-propyl, etyl 4,6,6-trimetyl-1,3-cyklohexadién-1-karboxylát, eugenol, geraniol, linalyl acetát, nerol, vetiverol.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: