Cotton Blossom Home Perfume

€35,90

interiérový parfum, 500 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

Cotton Blossom

Táto vôňa začína sviežimi ovocnými tónmi hrušky, ktoré vytvárajú energický počiatočný dojem. Jej srdce odhaľuje podmanivú kyticu kvetinových pôžitkov, ako je bavlníkový kvet, ktorý si podmaní vaše zmysly a dušu. V suchom tóne sa nachádza pižmo pre zmyselný dlhotrvajúci dojem.

POUŽITIE

Otočením trysky otvorte fľašu s rozprašovačom. Striekajte mimo tváre a povrchov, prípadne povrchy utrite do sucha, ak sa na nich objaví hmla. Nepoužívajte v blízkosti potravín alebo zvierat.

Nie je prekvapením, že tento jemný, mäkký a púdrový izbový sprej navodzuje pocit sviežeho, prírodného prostredia - pre dokonalý pokoj - a poskytuje upokojujúci a pokojný nádych. Svieži a zároveň energický so zamatovo sladkou mandarínkou, jemnými kvetinami, ako je jazmín, tuberóza a fialka, a rozmaznávajúcim základom zo santalového dreva a balzamických tónov.

Okamžite si prispôsobte miestnosť jediným rozprašovačom domáceho parfumu Cotton Blossom, ktorý kedykoľvek vytvorí povzbudzujúcu atmosféru.

NEBEZPEČENSTVO. Vysoko horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu.  Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo etiketu výrobku.  Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Pri zasiahnutí pokožky: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú prítomné a je to ľahko vykonateľné. Pokračujte v oplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/opatrenie. Obsah/kontajner zlikvidujte na zbernom mieste nebezpečného odpadu. Zabráňte kontaktu vône s nábytkom, kožou alebo povrchovou úpravou dreva. V prípade rozliatia akejkoľvek tekutiny ju okamžite vyčistite. OBSAHUJE 4-terc-butylcyklohexylacetát; tetrametyl acetylhydronaftalény.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: