Orris Mimosa Refill Car Perfume

€19,90

náhradná náplň vône do auta, 6 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection

KOSATEC
Je mimoriadne cenná zložka, ktorá pochádza z odnoží rastliny Iris a dozrieva tri až štyri roky. Kosatec má výrazný kvetinový, zelený a drevitý charakter, ktorý dodáva vôni fialkovo-púdrový nádych.


MIMÓZA
Známa aj ako symbol jari, má kvetinovo-zelenú vôňu s púdrovými a medovými tónmi. Mimóza sa pestuje najmä v Maroku, Egypte, Indii a južnom Francúzsku.

Ako používať
1) Odstráňte mriežku zo zadnej časti držiaka vône do auta. 2) Vyberte prázdnu vonnú membránu z držiaka. 3) Vložte novú vonnú membránu do držiaka hliníkovou stranou nahor, pretiahnite hliníkový pásik cez otvor v mriežke a mriežku upnite do držiaka. 4) Opatrne odstráňte fóliu, bez poškodenia membrány 5) Pricvaknite klip na držiak v preferovanej polohe 6) Pricvaknite držiak na prieduch vášho vozidla 7) Nastavte rýchlosť ventilátora na reguláciu intenzity vône.

Užite si jazdu s týmito 2 náplňami vône do auta, ktorých základom je nádherná kompozícia vôní koreňa kosatca a kvetu mimózy, podčiarknutá výraznými akcentmi kože a jemnými drevitými aspektmi. Každé balenie náplní vydrží 6 až 8 týždňov a perfektne sa zmestí do štýlového dreveného držiaka.

Zloženie: (E)-2-metoxy-4-(prop-1-enyl)fenol, (E)-1-(2,6,6-trimetyl-1-cyklohexen-1-yl)pent-1-en-3-ón, metylcyklopentadekenón, dihydroeugenol, alfa-izometyl-ionón, 4-terc-butylcyklohexylacetát, citronellol, limonén, geraniol, linalool, linalyl-acetát, heliotropín, acetylovaný extrakt z koreňa Vetiveria Zizanioides.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: