Refill Orris Mimosa Car Perfume

€16,90

náplň do vône do auta, 6 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

ORRIS
Orris je mimoriadne cenná zložka, ktorá pochádza z odnoží rastliny Iris a dozrieva tri až štyri roky. Orris má výrazný kvetinový, zelený a drevitý charakter, ktorý dodáva vôni fialkovo-púdrový nádych.


MIMOSA
Mimóza, známa aj ako symbol jari, má kvetinovo-zelenú vôňu s púdrovými a medovými tónmi. Mimózy sa pestujú najmä v Maroku, Egypte, Indii a južnom Francúzsku.

Ako používať
1. Odstráňte mriežku zo zadnej časti držiaka vône do auta. 2. Vyberte prázdnu vonnú membránu z držiaka. 3. Vložte novú vonnú membránu do držiaka hliníkovou stranou nahor, pretiahnite hliníkový pásik cez otvor v mriežke a mriežku upnite do držiaka. 4. Opatrne odstráňte fóliu, bez poškodenia membrány 5) Pricvaknite klip na držiak v preferovanej polohe 6) Pricvaknite držiak na ventilátor vášho vozidla 7) Nastavte rýchlosť ventilátora na reguláciu intenzity vône.

Užite si jazdu s týmito 2 náplňami do vône do auta, ktorých základom je nádherná kompozícia vôní koreňa kosatca a kvetu mimózy, podčiarknutá výraznými akcentmi kože a jemnými drevitými aspektmi. Každé balenie náplní vydrží až 6-8 týždňov a perfektne sa zmestí do štýlového dreveného držiaka.

Zloženie: (E)-2-metoxy-4-(prop-1-enyl)fenol, (E)-1-(2,6,6-trimetyl-1-cyklohexen-1-yl)pent-1-en-3-ón, metylcyklopentadekenón, dihydroeugenol, alfa-izometyl-ionón, 4-terc-butylcyklohexylacetát, citronellol, limonén, geraniol, linalool, linalyl-acetát, heliotropín, acetylovaný extrakt z koreňa Vetiveria Zizanioides.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: