Orris Mimosa Fragrance Sticks Refill

Iba online
€79,90

náplň do vonných tyčiniek, 1000 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

ORRIS MIMOSA

Táto vôňa je zážitkom skutočnej kvetinovej sofistikovanosti. Čisté tóny levandule, kosatca a mimózy sú povýšené výraznými drevitými akcentmi.

POUŽITIE

Do fľaštičky s vôňou vložte priložené tyčinky, ktoré absorbujú olej. Nechajte vonné tyčinky prirodzene zaplniť miestnosť. Vonné tyčinky umožňujú priebežné odparovanie oleja, čím vytvárajú jemnú a luxusnú vôňu. Tyčinky otáčajte, aby ste zvýšili intenzitu vône. Potom si umyte ruky mydlom a vodou.

Pozvite jar do svojho domova s našou luxusnou náplňou Orris Mimosa. Táto náplň je vhodná pre našu súkromnú kolekciu a luxusný držiak na vonné tyčinky. Náplň vydrží až 10 mesiacov. Pri každej náplni používajte vždy nové ratanové tyčinky. Tyčinky nie je potrebné otáčať, ak však dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku z parfumu, tyčinky môžete otáčať častejšie podľa svojich preferencií.

NEBEZPEČENSTVO. Vysoko horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu.  Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Uchovávajte obal alebo etiketu výrobku po ruke pre prípad potreby lekárskej pomoci.  Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. V PRÍPADE KONTAKTU S KOŽOU: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. V PRÍPADE KONTAKTU S OČAMI: Niekoľko minút jemne oplachujte vodou. Ak sú prítomné kontaktné šošovky, odstráňte ich, ak sa to dá ľahko urobiť. Pokračujte v oplachovaní. Obsah/kontajner odneste do zberného zariadenia nebezpečného odpadu. Zabráňte kontaktu vône s nábytkom, kožou alebo povrchovou úpravou dreva. V prípade rozliatia ihneď vyčistite. OBSAHUJE: (E)-2-metoxy-4-(Prop-1-Enyl)fenol; etyl-linalool; alfa-izometyl-ionón; kumarín; limonén; linalool; heliotropín; tetrametyl acetyl oktahydronaftalény.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: