Jing Aroma Diffuser

€39,90

aroma difuzér + náplň

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Jing
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

SVÄTÉ DREVO
Drahé drevo používajú Číňania pri bohoslužbách ako kadidlo. Esenciálny olej zo santalového dreva je známy aj tým, že pri meditácii čistí a sústreďuje myseľ.
 

LEVANDULE
Upokojujúca vôňa levandule upokojuje dušu a poskytuje dokonalú relaxáciu pre vašu pokožku pred spaním.

Ako používať

Odskrutkujte uzáver fľaštičky s vôňou a vložte ju do spodnej časti difuzéra. Po správnom vložení budete počuť cvaknutie. Umiestnite difuzér na rovný povrch, napríklad na nočný stolík. Stlačením tlačidla zapnutia/vypnutia spustite 10-minútový cyklus. Zo špičky bude stúpať jemná hmla a rozsvieti sa jemné svetlo - oboje sa po 10 minútach automaticky vypne. Ak chcete cyklus ukončiť manuálne, kedykoľvek stlačte tlačidlo zapnutia/vypnutia. Ak jednotka nefunguje správne, pomocou vatového tampónu jemne očistite kovovú doštičku vo vnútri koncovky difúzora. Difuzér a povrch, na ktorom leží, pravidelne utierajte, aby ste odstránili zvyšky hmly.

Pripravte sa na pokojný spánok s aróma difuzérom Ritual Jing. Tento nový a inovatívny difuzér na spánok vytvára uvoľňujúcu atmosféru pre pokojný spánok uvoľňovaním priehľadného oblaku vône. Len na 10 minút sa vaša spálňa naplní ľahkou voňavou hmlou s účinnými látkami, ktoré pomáhajú upokojiť myseľ a upokojiť zmysly. Nóty uvoľňujúcej levandule, ktorá pomáha upokojiť dušu a poskytnúť relaxáciu, v kombinácii so vzácnym santalovým drevom, ktoré pomáha vyčistiť a sústrediť myseľ pri meditácii, spoločne pomáhajú pripraviť vaše telo, myseľ a dušu na dobrý spánok. Tento aróma difuzér sa dodáva so sklenenou fľaštičkou s vôňou, ktorá vydrží najmenej 50 desaťminútových cyklov. Po spotrebovaní vône si môžete zakúpiť samostatnú náplň. Súčasťou balenia je kábel USB. Tip: Naskenujte QR kód na škatuľke, aby ste si pred spaním mohli pustiť meditáciu so sprievodcom. Stlačením tlačidla zapnutia/vypnutia spustite 10-minútový cyklus, ľahnite si a dýchajte. Po 10 minútach sa svetlo difúzora a hmla automaticky vypnú.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: