Jing Aroma Diffuser

€42,90

aroma difuzér + náplň

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Jing

SANTALOVÉ DREVO
Číňania pri bohoslužbách používajú toto vzácne drevo ako kadidlo. Esenciálny olej zo santalového dreva je tiež známy tým, že čistí a sústreďuje myseľ počas meditácie.

LEVANDUĽA
Vôňa levandule upokojuje dušu a poskytuje dokonalú relaxáciu pre vašu pokožku pred spaním.

Použitie:

Otvorte fľaštičku s vôňou a vložte ju do spodnej časti difuzéra. Po správnom vložení budete počuť cvaknutie. Umiestnite difuzér na rovný povrch, napríklad na nočný stolík. Stlačením tlačidla zapnutia/vypnutia spustite 10-minútový cyklus. Zo špičky bude stúpať jemná hmla a rozsvieti sa jemné svetlo, oboje sa po 10 minútach automaticky vypne. Ak chcete cyklus ukončiť manuálne, kedykoľvek stlačte tlačidlo zapnutia/vypnutia. Ak jednotka nefunguje správne, pomocou vatového tampónu jemne očistite kovovú doštičku vo vnútri koncovky difuzeru. Difuzér a povrch, na ktorom leží, pravidelne utierajte, aby ste odstránili zvyšky hmly.

Pripravte sa na pokojný spánok s aróma difuzérom Ritual Jing. Tento nový a inovatívny difuzér vytvára relaxačnú atmosféru pre pokojný spánok uvoľňovaním priehľadného oblaku vône. Len za 10 minút sa vaša spálňa naplní ľahkou voňavou hmlou s účinnými látkami, ktoré pomáhajú upokojiť myseľ a zmysly. Tóny uvoľňujúcej levandule, ktorá pomáha upokojiť dušu a poskytnúť relaxáciu, v kombinácii so vzácnym santalovým drevom, ktoré pomáha vyčistiť a sústrediť myseľ pri meditácii. Spoločne pomáhajú pripraviť vaše telo, myseľ a dušu na dobrý spánok. Tento aróma difuzér sa dodáva so sklenenou fľaštičkou s vôňou, ktorá vydrží najmenej 50 desaťminútových cyklov. Po spotrebovaní vône si môžete zakúpiť samostatnú náplň. Súčasťou balenia je kábel USB. Tip: Naskenujte QR kód na krabici, aby ste si pred spaním mohli pustiť meditáciu so sprievodom. Stlačením tlačidla zapnutia/vypnutia spustite 10-minútový cyklus, ľahnite si a dýchajte. Po 10 minútach sa svetlo difúzora a hmla automaticky vypnú.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: