Sakura Parfum d'Interieur

€29,90

interiérový parfum, 500 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Sakura

RYŽOVÉ MLÉKO
Ryža je v celej Ázii symbolom hojnosti, šťastia a plodnosti. Výťažok z ryžového mlieka dodáva pokožke jemnosť, pružnosť a zdravý lesk.


ČEREŠNOVÝ KVĚT
Jemné kvety stromu sakura (japonská čerešňa) japonskí básnici často opisujú ako jarný sneh. Pre Japoncov je čerešňový kvet odpradávna symbolom znovuzrodenia prírody a čistoty. Jemná vôňa je nádherne uvoľňujúca.

Použitie:
Otvárajte trysku otáčaním. Striekajte mimo tváre a tela. Nádobku držte vo zvislej polohe a krúživými pohybmi rozprašujte do voľného priestoru v miestnosti. Uzavrite trysku jej opätovným pootočením. Výrobok skladujte vo zvislej polohe.

dimensions rozměr
weight váha
time čas

Ritual of Sakura Parfum d'Interieur je parfumovaný sprej, ktorý vám pomôže vytvoriť jedinečný aromatický zážitok vo vašej domácnosti. Sprej kombinuje jemnú vôňu ryžového mlieka a čerešňového kvetu. Vytvára úžasnú kvetinovú a krémovú vôňu, ktorá naplní každý priestor pocitom nových jarných začiatkov.

V závislosti od veľkosti miestnosti, v ktorej sa nachádzate, nastriekajte trochu vône do ovzdušia. Stačí niekoľko streknutí, aby ste dokonale prevoňali svoje okolie a vytvorili rafinovanú atmosféru.

Zloženie: ISOEUGENOL, LINALOOL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: