Precious Amber Fragrance Sticks Refill

Iba online
€99,90

náplň do vonných tyčiniek, 1000 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

JANTÁR

Aromatický úvod s borievkou a čerstvým kardamónom, korenisté škoricové srdce zmiešané s pačuli.

POUŽITIE

Vložte priložené tyčinky do fľaštičky s vôňou, aby sa olej absorboval. Nechajte vonné tyčinky, aby prirodzene naplnili vašu miestnosť. Vonné tyčinky umožňujú priebežné odparovanie oleja, čím vytvárajú jemnú a luxusnú vôňu. Otáčaním tyčiniek sa zvýši intenzita vône. Potom si umyte ruky vodou a mydlom.

Pokračujte v premene svojho domova na svätyňu s luxusnou náplňou do vonných tyčiniek Private Collection Precious Amber alebo luxusným držiakom na vonné tyčinky. Náplň vydrží až 10 mesiacov. Pri každej náplni používajte vždy nové ratanové tyčinky. Tyčinky nie je potrebné otáčať, ak však uprednostňujete intenzívnejší zážitok z vône, tyčinky môžete otáčať častejšie podľa svojich preferencií. Táto vôňa s aromatickým úvodom z borievky a sviežeho kardamónu má korenisté srdce zmiešané s opulentným ylang ylang, po ktorom sa pridávajú pačuli, vetiver a bohaté jantárové tóny.

NEBEZPEČENSTVO. Vysoko horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú prítomné a je to ľahko vykonateľné. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/opatrenie. Obsah/kontajner zlikvidujte na zbernom mieste nebezpečného odpadu. Zabráňte kontaktu vône s nábytkom, kožou alebo povrchovou úpravou dreva. V prípade rozliatia akejkoľvek tekutiny ju okamžite vyčistite. OBSAHUJE reakčnú hmotnosť 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametyl-2-naftyl)etán-1-ónu a 1-(1,2,3,4,6,7,8, 8a-oktahydro-2,3,8,8-tetrametyl-2-naftyl)etán-1-ón a 1-(1,2,3,5,6,7,8,8a-oktahydro-2,3,8,8-tetrametyl-2-naftyl)etán-1-ón; Linalool; kumarín; eugenol; (E)-2-metoxy-4-(prop-1-enyl) fenol.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: