Suede Vanilla Fragrance Sticks Refill

Iba online
€99,90

náplň do luxusného difuzéra vrátane tyčiniek, 1000 ml 

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

VANILLA

Sladká a lahodne upokojujúca vôňa, ktorá uvoľňuje endorfíny a navodzuje pocit spokojnosti a pokoja. Je prospešná aj pre spánok a duševné zdravie, pretože uvoľňuje hormóny šťastia. Vanilka pochádza zo semienok sušeného struku orchidei podobnej popínavej rastliny, ktorej sa neuveriteľne darí na Madagaskare. Najlepšia vanilka pochádza z ostrova Île Bourbon, ktorý je dnes známy ako Réunion. Jej názov pochádza zo španielskeho slova „vaina“, ktoré znamená obal alebo struk, čo v preklade znamená jednoducho „malý struk“.

POUŽITIE

Vložte nové tyčinky do fľaštičky s vôňou, aby sa olej vstrebal. Nechajte vôňu prirodzene naplniť vašu miestnosť. Potom si umyte ruky mydlom a vodou.

Vychutnajte si vôňu relaxačnej a upokojujúcej vanilky s luxusnou náplňou Suede Vanilla pre našu súkromnú kolekciu. Difuzér vydrží až 10 mesiacov. Pri každej náplni používajte vždy nové ratanové tyčinky. Tyčinky nie je potrebné otáčať, ak však dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku z parfumu, môžete ich otáčať častejšie, aby vyhovovali vašim preferenciám.
Založené na sladkej a upokojujúcej vôni vanilky so základnými tónmi kardamónu, rozmarínu, pačuli a vetiveru.

NEBEZPEČENSTVO: Vysoko horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. V PRÍPADE KONTAKTU S KOŽOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydla. V PRÍPADE KONTAKTU S OČAMI: Niekoľko minút jemne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú prítomné a dajú sa ľahko odstrániť. Pokračujte vo vyplachovaní. Obsah/obal odneste na vhodné zberné miesto. Zabráňte kontaktu vône s nábytkom, kožou alebo drevenými povrchmi. V prípade rozliatia ihneď utrite.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: