Refill Mehr Car Perfume

€15,90

náplň do vône do auta, 6 g

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Mehr
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

SLADKÁ POMARANČ
Pikantná, korenistá, svieža a príjemná vôňa sladkého pomaranča vám zlepší náladu a dodá energiu.


CEDROVÉ DREVO
Olej získaný z majestátneho cédra je známy tým, že pomáha uvoľniť telo a myseľ. Tento čistý aromatický esenciálny olej z cédrového dreva má povzbudzujúcu drevitú vôňu, ktorá vám pomôže rozjasniť a pozdvihnúť dušu.

POUŽITIE
1. Odstráňte mriežku zo zadnej časti držiaka vône do auta. 2. Vyberte prázdnu vonnú membránu z držiaka. 3. Vložte novú vonnú membránu do držiaka hliníkovou stranou nahor, pretiahnite hliníkový pásik cez otvor v mriežke a mriežku upnite do držiaka. 4. Opatrne odstráňte fóliu, bez poškodenia membrány 5) Pricvaknite klip na držiak v požadovanej polohe 6) Umiestnite držiak na ventilátor vášho vozidla 7) Nastavte rýchlosť ventilátora na reguláciu intenzity vône.

Kúpte si túto ekologickú náplň do vône do auta z rady The Ritual of Mehr a vychutnajte si jazdu s energizujúcou vôňou sladkého pomaranča a cédrového dreva. Náplň vydrží až 6-8 týždňov a po vložení do štýlového dreveného držiaka sa aktivuje prúdením vzduchu z ventilátora vášho vozidla.

Zloženie

Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, 2,2,6-Trimethyl-α-Propylcyclohexanepropanol, 2-Methoxy-4-Propylphenol, 7-Isopropyl-2H-1,5-Benzodioxepin-3(4H)-One, Cedryl Methyl Ketone, Eucalyptol, Limonene, P-Mentha-1,4(8)-Diene, Cis-4-Tert-Butylcyclohexyl Acetato, Linalool, Eugenol, Citronellol.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: