Mehr Refill Car Air Freshener

€18,90

náplň vône do auta, 6 g

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Mehr

SLADKÝ POMARANČ
Pikantná, korenistá, svieža a príjemná vôňa sladkého pomaranča vám zdvihne náladu a dodá energiu.

CEDROVÉ DREVO
Olej získaný z majestátneho cédra je známy tým, že pomáha uvoľniť telo i myseľ. Tento čistý aromatický esenciálny olej z cédra má povzbudzujúcu drevitú vôňu, ktorá vám pomôže prežiariť a povzbudiť vašu dušu.

Použitie:
1. Odstráňte mriežku zo zadnej časti držiaka vône do auta. 2. Vyberte prázdnu vonnú membránu z držiaka. 3. Vložte novú vonnú membránu do držiaka hliníkovou stranou nahor, pretiahnite hliníkový pásik cez otvor v mriežke a mriežku upevnite do držiaka. 4. Opatrne odstráňte fóliu, bez poškodenia membrány. 5. Zacvaknite klip na držiak v požadovanej polohe. 6. Umiestnite držiak na ventilátor vášho vozidla. 7. Nastavte rýchlosť ventilátora na reguláciu intenzity vône.

Kúpte si túto ekologickú náplň vône do auta z rady The Ritual of Mehr a vychutnajte si jazdu s energizujúcou vôňou sladkého pomaranča a cédrového dreva. Náplň vydrží 6 až 8 týždňov a vložením do štýlového dreveného držiaka sa aktivuje prúdením vzduchu z ventilátora vášho vozidla.

Zloženie: Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, 2,2,6-Trimethyl-α-Propylcyclohexanepropanol, 2-Methoxy-4-Propylphenol, 7-Isopropyl-2H-1,5-Benzodioxepin-3(4H)-One, Cedryl Methyl Ketone, Eucalyptol, Limonene, P-Mentha-1,4(8)-Diene, Cis-4-Tert-Butylcyclohexyl Acetato, Linalool, Eugenol, Citronellol.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: