Sakura Car Air Freshener

€20,90

vôňa do auta, 6 g

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Sakura

RYŽOVÉ MLIEKO 
V celej Ázii je ryža symbolom hojnosti, šťastia a plodnosti. Výťažok z ryžového mlieka dodáva pokožke jemnosť, pružnosť a zdravý lesk.


ČEREŠŇOVÝ KVET
Jemné kvety sakury (japonskej čerešne) japonskí básnici často opisujú ako jarný sneh. Pre Japoncov je čerešňový kvet odjakživa symbolom znovuzrodenia prírody a čistoty. Jemná vôňa je úžasne relaxačná.

Použitie:

1. Opatrne odstráňte fóliu bez poškodenia membrány. 2. Klip na držiak zacvaknite v preferovanej polohe. 3. Vôňu zacvaknite na jednotku ventilátora v aute. 4. Nastavením ventilátora regulujte intenzitu vône.

Život je cesta, užite si ju s touto vôňou do auta, ktorej základom je regenerujúca vôňa čerešňového kvetu a ryžového mlieka. Vôňa vydrží 6 až 8 týždňov a aktivuje sa prúdením vzduchu z ventilátora vášho auta. Vôňa do auta sa dodáva so štýlovým dreveným držiakom, ktorý možno po zakúpení náplne vône znovu použiť.

Zloženie: (E)-1-(2,6,6-trimethy1-2-Cydohexen-1-Yl)-2-Buten-1-One, Pentamethylheptenone, 2, 4-Dimethyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Cyclamen Aldehyde, Benzvl Salicylate, Carvone, Geraniol, Linalool, Nerol, Heliotropine, Undecylenal.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: