Smooth Violet Scented Candle Mini 6x

€31,90

6 vonných mini sviečok, 6 x 43 g

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

FIALKA


Fialové listy poskytujú relaxačnú a upokojujúcu vôňu. V mnohých kultúrach sa považuje za afrodiziakum a je veľmi zmyselná. Je sladká aj púdrová, s nepopierateľným kvetinovým a jemným nádychom.

POUŽITIE


Luxusný svietnik vyčistite horúcou vodou alebo ho zmrazte, aby ste ľahko odstránili zvyšky vosku. Do stredu prázdneho svietnika umiestnite jednu vonnú mini sviečku. Teraz môžete svoj krásny svietnik používať znova a znova.

Objavte naše minisviečky s vôňou Smooth Violet, špeciálne vyvinuté na plnenie svietnikov The Signature Collection. Táto upokojujúca vôňa kombinuje ovocné akcenty s kvetinovými prvkami, ako sú okvetné lístky ruže a fialky. Sandálové drevo a jemné tóny pačuli, pižma a jantáru dodávajú vôni hrejivosť. Všetky vonné mini sviečky (6 ks) z našej kolekcie zaručujú nádhernú dlhotrvajúcu vôňu a vysokú kvalitu horenia po dobu 10 hodín.

UPOZORNENIE
Uchovávajte mimo dosahu detí.

OBSAHUJE 4-terc-butylcyklohexylacetát, linalool, (2E)-2-(fenylmetylidén)oktanal, citronellol, geraniol, [1α(E),2β]-1-(2,6,6-trimetylcyklohex-3-En-1-Yl)But-2-En-1-One, cinnamaldehyd. Môže spôsobiť alergickú reakciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: