Hammam Refill Car Air Freshener

€18,90

náplň vône do auta, 6 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Hammam

EUKALYPTUS
Je známy svojimi liečivými vlastnosťami a povzbudzujúcim účinkom pre telo aj myseľ. Eukalyptový olej sa používa v tureckých kúpeľoch (hammam), ktorého výpary zmierňujú dýchacie ťažkosti.


ROZMARÍN
V starovekej medicíne sa používal ako prostriedok na podporu pamäti, dnes je cenený pre svoju silnú vôňu a obnovujúce vlastnosti.

Použitie:
1. Odstráňte mriežku zo zadnej časti držiaka vône do auta. 2. Vyberte prázdnu vonnú membránu z držiaka. 3. Vložte novú vonnú membránu do držiaka hliníkovou stranou nahor, pretiahnite hliníkový pásik cez otvor v mriežke a mriežku upnite do držiaka. 4. Opatrne odstráňte fóliu, bez poškodenia membrány 5) Pricvaknite klip na držiak v preferovanej polohe 6) Pricvaknite držiak na prieduch vášho vozidla 7) Nastavte rýchlosť ventilátora na reguláciu intenzity vône

Exkluzívne vône do auta na báze osviežujúceho eukalyptu a rozmarínu. Premeňte svoje auto na druhý domov s týmto exkluzívnym parfémom do auta, ktorý sa aktivuje prúdením vzduchu prieduchom vozidla. Kombinuje aromatické a revitalizačné vlastnosti osviežujúceho eukalyptu a rozmarínu. V závislosti od podmienok používania vydrží 6-8 týždňov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: