Refill Hammam Car Perfume

€15,90

náplň do vône do auta, 6 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Hammam
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

EUKALYPTUS
Eukalyptus sa spája s liečivými vlastnosťami a povzbudzujúcim účinkom na telo a myseľ. Eukalyptový olej sa používa v tureckých kúpeľoch (hammamy) a hovorí sa, že pri vdychovaní upokojuje dýchacie problémy.


ROSEMARY
Rozmarín sa používal v starovekej medicíne ako prostriedok na podporu pamäti, ale v súčasnosti je cenený pre svoju silnú vôňu a revitalizačné vlastnosti.

Ako používať
1. Odstráňte mriežku zo zadnej časti držiaka vône do auta. 2. Vyberte prázdnu vonnú membránu z držiaka. 3. Vložte novú vonnú membránu do držiaka hliníkovou stranou nahor, pretiahnite hliníkový pásik cez otvor v mriežke a mriežku upnite do držiaka. 4. Opatrne odstráňte fóliu, bez poškodenia membrány 5) Pricvaknite klip na držiak v preferovanej polohe 6) Pricvaknite držiak na ventilátor vášho vozidla 7) Nastavte rýchlosť ventilátora na reguláciu intenzity vône

Exkluzívne vône do auta na báze osviežujúceho eukalyptu a rozmarínu. Premeňte svoje auto na druhý domov s týmto exkluzívnym parfémom do auta, ktorý sa aktivuje prúdením vzduchu z ventilátora vozidla. Kombinuje aromatické a revitalizačné vlastnosti osviežujúceho eukalyptu a rozmarínu. V závislosti od podmienok používania vydrží 6-8 týždňov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: