Smooth Violet Fragrance Sticks Refill

Iba online
€99,90

náplň luxusných vonných tyčiniek, 1000 ml 

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

FIALKA
Fialkové listy poskytujú uvoľňujúcu, relaxačnú a upokojujúcu vôňu. V mnohých kultúrach sa považuje za afrodiziakum a je veľmi zmyselná. Je sladká aj púdrová, s nepopierateľným kvetinovým a jemným nádychom.

POUŽITIE
Naplňte fľaštičku Private Collection alebo držiak Luxury Fragrance Sticks. Vložte nové tyčinky do fľaštičky s vôňou, aby sa olej vstrebal. Nechajte vôňu prirodzene naplniť váš interiér. Potom si umyte ruky mydlom a vodou.

Vychutnajte si aj naďalej vôňu uvoľňujúcej a upokojujúcej fialky s luxusnou náplňou Smooth Vanilla pre našu súkromnú kolekciu. Náplň vydrží až 10 mesiacov. Pri každej náplni používajte vždy nové tyčinky. Nie je potrebné ich striedať, ale ak dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku z parfumu, tyčinky môžete striedať častejšie podľa svojich preferencií. Kombinuje ovocné akcenty s kvetinovými prvkami, ako sú okvetné lístky ruže a fialky. Sandálové drevo, pačuli, pižmo a jantár dodávajú vôni hrejivosť.

NEBEZPEČENSTVO. Vysoko horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. V PRÍPADE PORANENIA KOŽE: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. V PRÍPADE ZASIAHNUTIA OČÍ: Niekoľko minút jemne oplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú prítomné a dajú sa ľahko odstrániť. Pokračujte v oplachovaní. Odneste obsah/obal na zberné miesto nebezpečného odpadu. Zabráňte kontaktu vône s nábytkom, kožou alebo drevenými povrchmi. V prípade rozliatia ihneď utrite. Obsahuje 4-terc-butylcyklohexylacetát, linalool, (E)-2-benzylideneoktanal, citronellol, geraniol, geranylacetát, 3,5-dimetylcyklohex-3-Ene-1-karbaldehyd reakčnú hmotu a 2,4-dimetylcyklohex-3-Ene-1-karbaldehyd, 3-Methyl-4-(2,6,6-Trimethyl-2-Cyklohexen-1-yl)-3-Buten-2-One, Nerol, α-Methyl-1,3-Benzodioxol-5-Propionaldehyd, (-)-Pin-2(10)-en, Cinnamaldehyd, [1α(E),2β]-1-(2,6,6-Trimethylcyclohex-3-En-1-Yl)But-2-En-1-One.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: