Hammam Home Perfume

Novinka
€29,90

domáci parfum, 500 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Hammam

EUKALYPTUS
Eukalyptus je aromatický strom. Eukalyptový olej získaný z tohto stromu je známy svojou povzbudzujúcou a sviežou vôňou.


ROZMARÍN
Rozmarín sa používal v starovekej medicíne ako prostriedok na zlepšenie pamäti a v súčasnosti je cenený pre svoju výraznú vôňu a revitalizačné účinky.

POUŽITIE
Osprchujte sa a po zohriatí vody nastriekajte domáci parfum raz alebo dvakrát po celej kúpeľni. Vstúpte do sprchy, zatvorte oči a zhlboka dýchajte, kým voda kaskádovito steká po vašom tele a vôňa sa mieša s parou, ktorá stúpa okolo vás. Pri nanášaní osviežujúcej sprchovej peny kontrolujte svoje telo a sústreďte sa na to, ako sa cítite. Pokračujte v hlbokom dýchaní.

Stačí, ak sa rozprašovačom domáceho parfumu The Ritual of Hammam rozvonia vzduch osviežujúcou vôňou rozmarínu a eukalyptu a vytvorí príjemnú a povznášajúcu atmosféru v každej miestnosti, najmä v kúpeľni. Nejde však len o úžasnú vôňu, náš parfum do domácnosti a kúpeľne je určený aj na čistenie vzduchu a poskytuje rôzne ďalšie priaznivé účinky. Rozmarínové a eukalyptové oleje, ktoré používame, starostlivo vyberáme, aby sme zabezpečili ich najvyššiu kvalitu a vy ste z nich mali čo najväčší úžitok. Tieto oleje sú známe svojou prirodzenou schopnosťou zvyšovať duševnú aktivitu a pomáhať pri dýchacích problémoch. Naša rozmarínová a eukalyptová vôňa do domácnosti je skutočne dokonalým spôsobom, ako dodať vášmu priestoru nádych luxusu a vytvoriť relaxačnú a príjemnú atmosféru. Doprajte teda svojmu domovu prirodzenú vôňu a pohodlie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: