Refill Homme Car Perfume

€15,90

náplň do vône do auta, 6 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Homme
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

ARABSÝ JANTÁR A PIŽMO
Jantár je skamenená živica stromov, ktorá je cenená pre svoju farbu a prírodnú krásu už od neolitu. V parfémoch Amber Accord je jantár sladký, jemný a zmyselný s púdrovými, vanilkovými a orientálnymi akcentmi. Pižmo je pôvodný názov pre vonnú látku získavanú zo žľazy samca pižmovky. Dnes sa tento prírodný zdroj nahrádza výlučne syntetickými zlúčeninami. Pižmo naznačuje anamalistickú surovosť, ale zároveň ponúka jemnú hrejivosť a zmyselnosť, ktorá vám pomôže uvoľniť sa.

Použite
1. Odstráňte mriežku zo zadnej časti držiaka vône do auta. 2. Vyberte prázdnu vonnú membránu z držiaka. 3. Vložte novú vonnú membránu do držiaka hliníkovou stranou nahor, pretiahnite hliníkový pásik cez otvor v mriežke a mriežku upnite do držiaka. 4. Opatrne odstráňte fóliu, bez poškodenia membrány 5) Pricvaknite klip na držiak v požadovanej polohe 6) Pricvaknite držiak na ventilátor vášho vozidla 7) Nastavte rýchlosť ventilátora na reguláciu intenzity vône.

Užite si jazdu s týmito 2 náplňami do vônedo auta, ktorých základom je povzbudzujúca vôňa jantáru a pižma. Každá náplň vydrží až 6-8 týždňov a perfektne sa zmestí do štýlového dreveného držiaka.

Zloženie

Škodlivý pre vodné organizmy, môže mať dlhodobé škodlivé účinky vo vodnom prostredí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: