Homme Refill Car Perfume

€18,90 –20 %
1109367 LifeisaJourney RefillRitualsHommeCarPerfume PROBOX 1
€18,90 –20 % €15,10

náplň vône do auta, 6 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Homme

ARABSKÝ JANTÁR A PIŽMO

Jantár je skamenená živica stromov, ktorá je cenená pre svoju farbu a prírodnú krásu už od neolitu. V parfémoch Amber Accord je jantár sladký, jemný a zmyselný s púdrovými, vanilkovými a orientálnymi akcentmi. Pižmo je pôvodný názov pre vonnú látku získavanú zo žliaz samca pižmovky. Dnes sa tento prírodný zdroj nahrádza výlučne syntetickými zlúčeninami. Pižmo naznačuje animálnu surovosť, ale zároveň ponúka jemnú hrejivosť a zmyselnosť, ktorá vám pomôže uvoľniť sa.

Použite:
1) Odstráňte mriežku zo zadnej časti držiaka vône do auta. 2) Vyberte prázdnu vonnú membránu z držiaka 3) Vložte novú vonnú membránu do držiaka hliníkovou stranou nahor, pretiahnite hliníkový pásik cez otvor v mriežke a mriežku upnite do držiaka 4) Opatrne odstráňte fóliu, bez poškodenia membrány 5) Zacvaknite klip na držiak v požadovanej polohe 6) Zacvaknite držiak na prieduch vášho vozidla 7) Nastavte rýchlosť ventilátora na reguláciu intenzity vône.

Užite si jazdu s týmito 2 náhradnými náplňami vône do auta, ktorých základom je povzbudzujúca vôňa jantáru a pižma. Každá náplň vydrží 6 až 8 týždňov a perfektne sa zmestí do štýlového dreveného držiaka.

Zloženie: 

Škodlivý pre vodné organizmy, môže mať dlhodobé škodlivé účinky vo vodnom prostredí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: