Precious Amber Scented Candle

€34,90

luxusná vonná sviečka, 360 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

Jantár

Jantár je skamenelá živica stromov, ktorá je cenená pre svoju farbu a prírodnú krásu už od neolitu. Pri použití v parfumoch je jantár sladký, jemný a zmyselný s púdrovými, vanilkovými a orientálnymi akcentmi.

Ako používať

Keď sviečku zapálite prvýkrát, nechajte ju horieť aspoň 3-4 hodiny, aby sa vrchná vrstva roztopila a rovnomerne horela.

Zapálením tejto luxusnej vonnej sviečky z našej súkromnej kolekcie premeníte svoj domov na svätyňu. Základ tvorí kvetinová, mystická vôňa jantáru. Jeho upokojujúca vôňa vám pomôže relaxovať až 60 hodín.

Varovanie

Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Obal alebo etiketu výrobku uchovávajte pre prípad lekárskej pomoci.Uchovávajte mimo dosahu detí.Pred použitím si prečítajte etiketu.Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia.V prípade kontaktu s pokožkou: špecifické ošetrenie (pozri ďalšie pokyny pre prvú pomoc na tejto etikete).V prípade podráždenia pokožky alebo vyrážky: umyte veľkým množstvom vody: obsah/obal zlikvidujte na zbernom mieste nebezpečného alebo špeciálneho odpadu v súlade s miestnymi, regionálnymi, národnými a/alebo medzinárodnými predpismi. Obsahuje: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one(54464-57-2), Eugenol.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: