Sakura Foaming Shower Gel

€9,90

sprchová pena, 200 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Sakura

RYŽOVÉ MLIEKO  
V celej Ázii je ryža symbolom hojnosti, šťastia a plodnosti. Výťažok z ryžového mlieka dodáva pokožke jemnosť, pružnosť a zdravý lesk.

 

ČEREŠŇOVÝ KVET
Jemné kvety sakury (japonskej čerešne) japonskí básnici často opisujú ako jarný sneh. Pre Japoncov je čerešňový kvet odjakživa symbolom čistoty  a znovuzrodenia prírody. Jemná vôňa je úžasne relaxačná. 

Použitie:
Stačí do dlane streknúť malé množstvo, napeniť na pokožke a sledovať, ako sa gél pri kontakte s vodou premení na bohatú a luxusnú penu.

Doprajte svojej pokožke svieži štart so sprchovou penou The Ritual of Sakura. Obsahuje omladzujúcu vôňu čerešňových kvetov a ryžového mlieka, využíva jedinečnú technológiu premeny gélu na hodvábne hladkú čistiacu penu. Oslávte každý deň ako nový začiatok, doplňte ho bohatým a luxusným telovým krémom z rovnakej rady.

Upozornenie:
Tlaková nádoba môže pri zahrievaní prasknúť. Nestriekajte do očí. V PRÍPADE POŠKODENIA OČÍ: Niekoľko minút jemne vyplachujte vodou. Uchovávajte mimo dosahu vysokých teplôt, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. Neprepichujte ani nepáľte, a to ani po použití. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F. Uchovávajte mimo dosahu detí. 5,5 % hmotnosti obsahu je horľavých.

Zloženie: Voda, laurethsulfát sodný, kokamidopropylbetaín, izopentán, sorbitol, PEG-120 metylglukózový diolát, izopropylpalmitát, izobután, parfum/voňavka, výťažok z ryže (Oryza Sativa), výťažok z višne (Prunus Cerasus), benzoan sodný, kyselina citrónová, PEG-40 hydrogenovaný ricínový olej, butylénglykol, glycerín, guar hydroxypropyltrimonium chlorid, sorban draselný, kyselina sorbová, hexylsynnamal, benzylsalicylát, linalool, kumarín, citronellol, geraniol, alfa-izometyl ión, škoricový alkohol.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: