Hammam Body Lotion Mousse

Novinka
€13,90

pena na telo, 150 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Hammam

ARGÁNOVÝ OLEJ
Arganovník je jedným z najstarších stromov na svete a rastie len v juhozápadnom Maroku. Berberské kmene v tejto oblasti poznajú veľkú silu arganového oleja už stáročia, možno tisíce rokov. Nie nadarmo sa tomuto stromu hovorí "strom krásy". Používanie arganového oleja na kozmetické účely je starodávnym tajomstvom starostlivosti o pleť a vlasy. Organický arganový olej je bohatý na vitamín E, má vitalizujúce účinky a zjemňuje a hydratuje pokožku.


EUKALYPTUS
Eukalyptus je aromatický strom. Eukalyptový olej získaný z tohto stromu je známy svojou povzbudzujúcou a sviežou vôňou.

POUŽITIE
Aplikujte po sprchovaní na vlhkú alebo suchú pokožku. Pred použitím dobre pretrepte a držte vo zvislej polohe. Naneste malé množstvo vzdušnej a ľahkej peny do dlane. Bezoplachové zloženie vmasírujte do pokožky a sledujte, ako sa pena mení na jemný vyživujúci olej pre optimálnu hydratáciu.

Rozmaznávajte svoju pokožku luxusnou výživnou penou na telo. Naše obľúbené zloženie je nevyhnutnou súčasťou každej starostlivosti o pokožku, pretože poskytuje hĺbkovú hydratáciu a výživu pre žiarivý a zdravý vzhľad. Ľahké zloženie sa rýchlo vstrebáva a zanecháva pokožku hodvábne jemnú a voňavú. Vzdušná textúra peny sa pri aplikácii mení na olejovú konzistenciu, takže na dosiahnutie požadovaného výsledku stačí len malé množstvo. Doprajte si dokonalé potešenie po sprchovaní s našou telovou penou s 90 % prírodným pôvodom.


UPOZORNENIE: Tlaková nádoba: pri zahriatí môže prasknúť. Vyhnite sa striekaniu do očí. V prípade postriekania očí: Niekoľko minút jemne oplachujte vodou. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. Neprepichujte ani nepáľte, a to ani po použití. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F. Uchovávajte mimo dosahu detí. 6,1 % hmotnosti obsahu je horľavé.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: