Refill Karma Car Perfume

€15,90

náplň do vône do auta, 6 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Karma
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

SVÄTÝ LOTOS
Svätý lotos je symbolom čistoty, krásy a múdrosti a je známy svojimi upokojujúcimi a ošetrujúcimi vlastnosťami.
 

BIELY ČAJ
Biely čaj je ľahko oxidovaný čaj pestovaný a zbieraný najmä v Číne. V poslednom čase sa pestuje vo východnom Nepále, severnom Thajsku, južnej Srí Lanke a Indii. Biely čaj dodáva nášmu parfému sviežu, čistú a zelenú vôňu s ľahkým kvetinovým akcentom. Biely čaj vraj zostruje zmysly.

Ako používať
1. Odstráňte mriežku zo zadnej časti držiaka parfumu do auta. 2. Vyberte prázdnu vonnú membránu z držiaka. 3. Vložte novú vonnú membránu do držiaka hliníkovou stranou nahor, pretiahnite hliníkový pásik cez otvor v mriežke a mriežku upnite do držiaka. 4. Opatrne odstráňte fóliu, bez poškodenia membrány 5) Pricvaknite klip na držiak v preferovanej polohe 6) Pricvaknite držiak na ventilátor vášho vozidla 7) Nastavte rýchlosť ventilátora na reguláciu intenzity vône

Vyberte si túto ekologickú náplň do parfumu do auta od spoločnosti The Ritual of Karma a vytvorte dobrú karmu pre životné prostredie. Rovnaká nádherná sladká vôňa bieleho lotosu a bieleho čaju vydrží až 6-8 týždňov a dokonale sa zmestí do vášho originálneho dreveného držiaka.

Zloženie

(E)-4-metyl-5-(P-toyl)Pent-4-Enal, (E)-Anetol, tetrametyl acetyltahydronaftalény, 1-pentén-3-On, 1-(2,6,6-trimetyl-1-C⌲Yclohexen-1-Yl)-, (1e)-, 2,4-dimetyl-3-cyklohexénkarboxaldehyd, 2-metyl-6-(4-metylcyklohex-3-En-1-Yliden)Hept-2-Ene, tetrahydrolinalool, alfa-izometyl-ionón, Aldehyd cyklámenu, cedrylmetylketón, škoricový tón, P-Menthan-7-Ol, Cis-4-Tert-Butylcyklohexylacetát, citral, citronellol, limonén, karvón, geranyl acetát, Hexylcinnamal, linalool, linalyl acetát, pin-2(10)-én, heliotropín, (E)-1-(2,6,6-trimetyl-1,3-cyklohexadién-1-yl)-2-butén-1-on, izoeugenol.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: