Karma Refill Car Perfume

€18,90 –20 %
1115382 pack closed
€18,90 –20 % €15,10

náhradná náplň vône do auta, 6 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Karma

LOTOS
Symbolom čistoty, krásy a múdrosti. Je známy svojimi upokojujúcimi a ošetrujúcimi vlastnosťami.
 

BIELY ČAJ
Je ľahko oxidovaný čaj, pestovaný a zbieraný najmä v Číne. V poslednom čase sa pestuje vo východnom Nepále, severnom Thajsku, južnej Srí Lanke a Indii. Biely čaj dodáva nášmu parfému sviežu, čistú a zelenú vôňu s ľahkým kvetinovým akcentom. Hovorí sa, že biely čaj zostruje zmysly.

Použitie:
1. Odstráňte mriežku zo zadnej časti držiaka parfumu do auta. 2. Vyberte prázdnu vonnú membránu z držiaka. 3. Vložte novú vonnú membránu do držiaka hliníkovou stranou nahor, pretiahnite hliníkový pásik cez otvor v mriežke a mriežku upnite do držiaka. 4. Opatrne odstráňte fóliu, bez poškodenia membrány 5) Pricvaknite klip na držiak v preferovanej polohe 6) Pricvaknite držiak na prieduch vášho vozidla 7) Nastavte rýchlosť ventilátora na reguláciu intenzity vône.

Vyberte si túto ekologickú náhradnú náplň parfumu do auta od spoločnosti The Ritual of Karma a vytvorte dobrú karmu pre životné prostredie. Rovnaká nádherná sladká vôňa bieleho lotosu a bieleho čaju vydrží 6 až 8 týždňov a dokonale sa zmestí do vášho originálneho dreveného držiaka.

Zloženie: (E)-4-metyl-5-(P-toyl)Pent-4-Enal, (E)-Anetol, tetrametyl acetyltahydronaftalény, 1-pentén-3-On, 1-(2,6,6-trimetyl-1-C⌲Yclohexen-1-Yl)-, (1e)-, 2,4-dimetyl-3-cyklohexénkarboxaldehyd, 2-metyl-6-(4-metylcyklohex-3-En-1-Yliden)Hept-2-Ene, tetrahydrolinalool, alfa-izometyl-ionón, Aldehyd cyklámenu, cedrylmetylketón, škoricový tón, P-Menthan-7-Ol, Cis-4-Tert-Butylcyklohexylacetát, citral, citronellol, limonén, karvón, geranyl acetát, Hexylcinnamal, linalool, linalyl acetát, pin-2(10)-én, heliotropín, (E)-1-(2,6,6-trimetyl-1,3-cyklohexadién-1-yl)-2-butén-1-on, izoeugenol.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: