Precious Amber Scented Candle Mini 6x

€28,50

6x vonné mini sviečky, 6x 43 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

Jantár

Jantár je skamenelá živica stromov, ktorá je cenená pre svoju farbu a prírodnú krásu už od neolitu. Pri použití v parfumoch je jantár sladký, jemný a zmyselný s púdrovými, vanilkovými a orientálnymi akcentmi.

Ako používať

Luxusný držiak na sviečky vyčistite horúcou vodou alebo ho zmrazte, aby ste ľahko odstránili zvyšky vosku. Do stredu prázdneho svietnika umiestnite jednu vonnú mini sviečku. Teraz môžete svoj krásny svietnik používať znova a znova.

Objavte naše vzácne minisviečky s vôňou jantáru, špeciálne vyvinuté na naplnenie svietnika z kolekcie Signature. Táto vôňa sa začína aromatickou vôňou borievky a sviežeho kardamónu, v korenistom srdci sa mieša s opulentným ylang ylang, po ktorom nasleduje pačuli, vetiver a bohaté jantárové tóny. Všetky vonné mini sviečky (6 kusov) z našej kolekcie zaručujú nádhernú dlhotrvajúcu vôňu a vysokú kvalitu horenia po dobu 10 hodín.

Varovanie

Nikdy nenechávajte sviečky horieť bez dozoru. Sviečky používajte na vlastné riziko. Sviečky vždy uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: