Karma Refill Fragrance Sticks

€26,90

náplň do difuzéra, 250 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Karma
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

SVÄTÝ LOTOS
Svätý lotos je symbolom čistoty, krásy a múdrosti a je známy svojimi upokojujúcimi a ošetrujúcimi vlastnosťami.
 

BIELY ČAJ
Biely čaj je ľahko oxidovaný čaj, ktorý sa pestuje a zbiera najmä v Číne. V poslednom čase sa pestuje vo východnom Nepále, severnom Thajsku, južnej Srí Lanke a Indii. Biely čaj dodáva nášmu parfému sviežu, čistú a zelenú vôňu s ľahkým kvetinovým akcentom. Biely čaj vraj zostruje zmysly.

Ako používať

Naplňte prázdnu nádobku na vôňu náplňou. Do fľaše vložte čerstvé tyčinky a umyte si ruky, ak prišli do kontaktu s tekutinou. Otáčanie paličiek nie je potrebné.

Urobte niečo dobré a dobro sa vám vráti tým, že sa rozhodnete doplniť svoje vonné tyčinky. Fľaštička je vyrobená z recyklovateľného skla a vnútri sa ukrýva tá istá vôňa posvätného lotosu a bieleho čaju, ktorú poznáte a milujete. Nezabudnite používať nové tyčinky s každou fľaštičkou, aby ste si mohli vychutnávať svoju obľúbenú vôňu až 3 mesiace.

Zloženie

Dipentén, linalyl-acetát, linalool, piperonal, cis-4-terc-butylcyklohexylacetát, citronelol, 3-P-kumenyl-2-metylpropionaldehyd, pin-2(10)-én, 1-(2, 6,6-trimethyl-1,3-cyklohexadien-1-Yl)-2-Buten-1-On, 3-Methyl-4-(2,6,6-Trimeth-yl-2-Cyklohexen-1-Yl)-3-Buten-2-On, 2-(4-Tert-Butylbenzyl)Propionaldehyd. Môže spôsobiť alergickú reakciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: