Karma Refill Fragrance Sticks

€27,90

náhradná náplň do difuzéra, 250 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Karma

LOTOS
Symbolom čistoty, krásy a múdrosti. Je známy svojimi upokojujúcimi a ošetrujúcimi vlastnosťami.
 

BIELY ČAJ
Je ľahko oxidovaný čaj, pestovaný a zbieraný najmä v Číne. V poslednom čase sa pestuje vo východnom Nepále, severnom Thajsku, južnej Srí Lanke a Indii. Biely čaj dodáva nášmu parfému sviežu, čistú a zelenú vôňu s ľahkým kvetinovým akcentom. Hovorí sa, že biely čaj zostruje zmysly.

Použitie:

Naplňte prázdnu nádobku na vôňu náhradnou náplňou. Do fľaše vložte čerstvé tyčinky a umyte si ruky, ak prišli do kontaktu s tekutinou. Otáčanie tyčiniek nie je potrebné.

Urobte niečo dobré a dobro sa vám vráti tým, že sa rozhodnete doplniť svoje vonné tyčinky. Fľaštička je vyrobená z recyklovateľného skla a vo vnútri sa ukrýva tá istá vôňa posvätného lotosu a bieleho čaju, ktorú poznáte a milujete. Nezabudnite používať nové tyčinky s každou fľaštičkou, aby ste si mohli vychutnávať svoju obľúbenú vôňu až 3 mesiace.

Zloženie: Dipentén, linalyl-acetát, linalool, piperonal, cis-4-terc-butylcyklohexylacetát, citronelol, 3-P-kumenyl-2-metylpropionaldehyd, pin-2(10)-én, 1-(2, 6,6-trimethyl-1,3-cyklohexadien-1-Yl)-2-Buten-1-On, 3-Methyl-4-(2,6,6-Trimeth-yl-2-Cyklohexen-1-Yl)-3-Buten-2-On, 2-(4-Tert-Butylbenzyl)Propionaldehyd. Môže spôsobiť alergickú reakciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: