Black Oudh Fragrance Sticks Refill

Iba online
€99,90

náplň do luxusného difuzéra vrátane tyčiniek, 1000 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

ČIERNA OUDH

Vzácny oudh vytvára teplú orientálnu drevitú vôňu, ktorá oživí elegantnú a sofistikovanú atmosféru.

POUŽITIE

Do fľaštičky s vôňou vložte priložené tyčinky, ktoré absorbujú olej. Nechajte vonné tyčinky prirodzene zaplniť miestnosť. Vonné tyčinky umožňujú priebežné odparovanie oleja, čím vytvárajú jemnú a luxusnú vôňu. Otáčaním tyčiniek sa zvýši intenzita vône. Potom si umyte ruky mydlom a vodou.

Vytvorte si doma príjemnú atmosféru s luxusnou náplňou do vonných tyčiniek Private Collection Black Oudh. Náplň vydrží až 10 mesiacov. Pri každej náplni používajte vždy nové ratanové tyčinky. Tyčinky nie je potrebné striedať, ak však uprednostňujete intenzívnejší zážitok z vône, tyčinky môžete striedať častejšie podľa svojich preferencií.

Táto vôňa založená na silných orientálnych tónoch čierneho oudhu sa nádherne mieša s bohatým korením a púdrovým pačuli a vytvára parfém s osobitým charakterom. Nechajte tajomné vrstvy tejto exkluzívnej vône šepkať vašej duši a upokojiť vašu myseľ.
NEBEZPEČENSTVO: Vysoko horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. V PRÍPADE KONTAKTU S KOŽOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydla. V PRÍPADE KONTAKTU S OČAMI: Niekoľko minút jemne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú prítomné a dajú sa ľahko odstrániť. Pokračujte v oplachovaní. Obsah/obal odneste na vhodné zberné miesto. Zabráňte kontaktu vône s nábytkom, kožou alebo drevenými povrchmi. V prípade rozliatia ihneď utrite.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: