Suede Vanilla Scented Candle

€37,90

luxusná vonná sviečka, 360 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

VANILA

Táto zmyselná vôňa je teplá a aromatická vôňa, ktorá sa otvára sviežou vôňou šalvie, srdcom s tónmi semišu a končí základom upokojujúcej vanilky.

POUŽITIE
Keď sviečku zapálite prvýkrát, nechajte ju horieť aspoň 3-4 hodiny, aby sa vrchná vrstva roztopila a rovnomerne horela.

Táto luxusná vonná sviečka z našej súkromnej kolekcie evokuje vôňu teplej vanilky. Naša zmyselná sviečka Suede Vanilla je teplá a aromatická vôňa, ktorá sa otvára sladkou a upokojujúcou vôňou vanilky so základnými tónmi kardamónu, rozmarínu, pačuli a vetiveru. Poskytuje až 60 hodín horenia.

Nádherná sklenená nádoba medenej farby je dokonalým doplnkom každého interiéru, či už vo vašej domácnosti, alebo ako darček pre druhého. Po vyprázdnení sviečku vyčistite a použite ju na kvety, ceruzky alebo štetce.

UPOZORNENIE. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu.  Škodlivé pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. V PRÍPADE KONTAKTU S KOŽOU: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. Ak dôjde k podráždeniu pokožky alebo vyrážke: vyhľadajte lekársku pomoc. Odneste obsah/kontajner na zberné miesto nebezpečného odpadu. OBSAHUJE 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetramethyl-2-Naphthyl)Ethan-1-One; Amyl Cinnamic Aldehyde; Ethyllinalool; Citronellol; (+)-(1S,2S,3S,5R)-2,6,6-Trimethylbicyclo[3. 1.1]Heptane-3-Spiro-1'-(Cyclohex-2'-En-4'-One); [1α(E),2β]-1-(2,6,6-Trimethylcyclohex-3-En-1-Yl)But-2-En-1-One ; Chromen-2-One.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: