Suede Vanilla Fragrance Sticks

€54,90

luxusné vonné tyčinky, 450 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection

VANILKA
Sladká a lahodne upokojujúca vôňa, ktorá uvoľňuje endorfíny a navodzuje pocit spokojnosti a pokoja. Je tiež dobrý pre spánok a duševné zdravie, pretože uvoľňuje hormóny šťastia. Vanilka pochádza zo semienok sušených strukov plazivej rastliny podobnej orchidei, ktorej sa neuveriteľne darí na Madagaskare. Najlepšia vanilka pochádza z ostrova Île Bourbon, ktorý sa dnes nazýva Réunion. Jej názov pochádza zo španielskeho slova "vaina", čo znamená obal, struk, alebo malý struk.

Použitie:
Do fľaštičky s vôňou vložte priložené tyčinky, ktoré absorbujú olej. Nechajte vonné tyčinky prirodzene rozvoňať miestnosť. Vonné tyčinky umožňujú priebežné odparovanie oleja a vytvárajú jemnú a luxusnú vôňu. Pri kontakte s tyčinkami si umyte ruky mydlom a vodou.

Vytvorte si príjemnú domácu atmosféru pomocou týchto nádherne navrhnutých vonných tyčiniek z našej súkromnej kolekcie. Zmyselná vôňa Suede Vanilla poskytuje teplú a ľahkú vôňu, ktorá sa otvára sladkou a upokojujúcou vôňou vanilky so základnými tónmi kardamónu, rozmarínu, pačuli a vetiveru.

Difúzne tyčinky nie je potrebné otáčať, ak však uprednostňujete intenzívnejší zážitok z parfumu, môžete ich otáčať tak často, ako budete chcieť. Užívajte si elegantnú a výnimočnú atmosféru až 5 mesiacov a skombinujte tento trstinový difuzér s príslušnou sviečkou, aby ste umocnili svoj zážitok z vône.

Poznámka: Častým otáčaním tyčiniek sa olej rýchlejšie spotrebuje.
Tip: Nepoužívajte všetky priložené vonné tyčinky v menších miestnostiach alebo ak chcete, aby olej vydržal dlhšie.

Zloženie: Trans-rózový ketón-3, citronelol, kumarín, linalyl acetát, etyl 2,2-dimetylhydrocinnamal.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: