Suede Vanilla Fragrance Sticks

€49,90

luxusné vonné tyčinky do domácnosti

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

VANILLA
Sladká a lahodne upokojujúca vôňa, ktorá uvoľňuje endorfíny a navodzuje pocit spokojnosti a pokoja. Je tiež dobrý pre spánok a duševné zdravie, pretože uvoľňuje hormóny šťastia. Vanilka pochádza zo semienok sušených strukov plazivej rastliny podobnej orchidei, ktorej sa neuveriteľne darí na Madagaskare. Najlepšia vanilka pochádza z ostrova Île Bourbon, ktorý sa dnes nazýva Réunion. Jeho názov pochádza zo španielskeho slova "vaina", čo znamená "obal" alebo "struk", čo v preklade znamená "malý struk".

Ako používať
Do fľaštičky s vôňou vložte priložené tyčinky, ktoré absorbujú olej. Nechajte vonné tyčinky prirodzene zaplniť miestnosť. Vonné tyčinky umožňujú priebežné odparovanie oleja a vytvárajú jemnú a luxusnú vôňu. Potom si umyte ruky mydlom a vodou.

Vytvorte si príjemnú domácu atmosféru pomocou týchto nádherne navrhnutých vonných tyčiniek z našej súkromnej kolekcie. Zmyselná vôňa Suede Vanilla poskytuje teplú a ľahkú vôňu, ktorá sa otvára sladkou a upokojujúcou vôňou vanilky so základnými tónmi kardamónu, rozmarínu, pačuli a vetiveru.

Difúzne tyčinky nie je potrebné otáčať, ak však uprednostňujete intenzívnejší zážitok z parfumu, môžete ich otáčať tak často, ako budete chcieť. Užívajte si elegantnú a výnimočnú atmosféru až 5 mesiacov a skombinujte tento trstinový difuzér s príslušnou sviečkou, aby ste umocnili svoj zážitok z vône.

Poznámka: častým otáčaním tyčiniek sa olej rýchlejšie spotrebuje.
Tip: Ak chcete, aby sa vonná tyčinka používala v čase, keď je na nej umiestnená vonná tyčinka, vyberte si z ponuky: Nepoužívajte všetky priložené vonné tyčinky pre menšie miestnosti alebo keď chcete, aby olej vydržal dlhšie.

Složení: Trans-rózový ketón-3, citronelol, kumarín, linalyl acetát, etyl 2,2-dimetylhydrocinnamal.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: