Precious Amber Dish Wash

€8,90

Prostriedok na umývanie riadu, 400 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection

JANTÁR

Je skamenená živica stromov, ktorá je cenená pre svoju farbu a prírodnú krásu už od neolitu. Pri použití v parfémoch je jantár sladký, jemný a zmyselný s púdrovými, vanilkovými a orientálnymi akcentmi.

Použitie:

Dôkladne umyte riad a zároveň sa starajte o svoje ruky pomocou upokojujúceho a voňavého mydla na umývanie riadu. Stlačte uzáver a pridajte niekoľko kvapiek do vody.

Premeňte svoju každodennú rutinu v kuchyni na zmysluplnú s týmto prostriedkom na umývanie riadu Precious Amber z kolekcie Private Collection. Neutrálne pH zloženie na báze bohatého jantáru a santalového dreva dôkladne a účinne čistí riad, je mimoriadne šetrné k vašim rukám.

Fľaša je vyrobená z recyklovaného PET a zloženie bolo vytvorené tak, aby malo minimálny vplyv na životné prostredie.

Varovanie!

Spôsobuje vážne podráždenie očí. Obal alebo etiketu výrobku majte poruke pre prípad potreby lekárskej pomoci. Uchovávajte mimo dosahu detí. V PRÍPADE POŠKODENIA OČÍ: Niekoľko minút jemne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a dajú ľahko odstrániť. Pokračujte v oplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc. Aniónové povrchovo aktívne látky 15 - 30 %, neiónové povrchovo aktívne látky 5 %, amfoterné povrchovo aktívne látky 5 %, parfum/parfum. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: