Precious Amber Dish Wash

€8,90

tekutý přípravek na mytí nádobí, 400 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

Jantár

Jantár je skamenelá živica stromov, ktorá je cenená pre svoju farbu a prírodnú krásu už od neolitu. Pri použití v parfémoch je jantár sladký, jemný a zmyselný s púdrovými, vanilkovými a orientálnymi akcentmi.

Ako používať

Dôkladne umyte riad a zároveň sa starajte o svoje ruky pomocou upokojujúceho a voňavého mydla na umývanie riadu. Stlačte uzáver a pridajte niekoľko kvapiek do vody.

Premeňte svoju každodennú rutinu v kuchyni na zmysluplnú s týmto prostriedkom na umývanie riadu Precious Amber z kolekcie Private Collection. Toto pH neutrálne zloženie na báze bohatého jantáru a santalového dreva dôkladne a účinne čistí riad a je mimoriadne šetrné k vašim rukám.

Fľaša je vyrobená z recyklovaného PET a zloženie bolo vytvorené tak, aby malo minimálny vplyv na životné prostredie.

Varovanie

Spôsobuje vážne podráždenie očí. Obal alebo etiketu výrobku majte poruke pre prípad potreby lekárskej pomoci. Uchovávajte mimo dosahu detí. V PRÍPADE POŠKODENIA OČÍ: Niekoľko minút jemne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú prítomné a ak sa to dá ľahko urobiť. Pokračujte v oplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc. Aniónové povrchovo aktívne látky 15 - 30 %, neiónové povrchovo aktívne látky 5 %, amfoterné povrchovo aktívne látky 5 %, parfum/parfum. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: