Amsterdam Collection Car Perfume

Iba online
€22,90

vôňa do auta, 2 x 3 g

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Amsterdam Collection

TULIPAN
Kvetina, ktorá sa nachádza všade v Holandsku a ktorá sa stala národným symbolom Holandska. Keď sa však tulipány prvýkrát dostali do Amsterdamu z Osmanskej ríše, tieto nádherné kvety sa považovali za skutočný luxus.
 

JAPONSKÉ YUZU
Yuzu je citrusový strom a ovocie pochádzajúce z východnej Ázie. Šťava z yuzu, cenená pre svoju priaznivú výživovú hodnotu, sa často používa na relaxáciu. Je mimoriadne bohatá na antioxidanty a je známa svojimi upokojujúcimi a ošetrujúcimi účinkami na pokožku.

Rijksmuseum & rituals
Na oslavu nášho exkluzívneho partnerstva so slávnym amsterdamským Rijksmuseum sme vytvorili špeciálnu kolekciu. Ponorte sa do nezabudnuteľného zážitku s vôňou kvetov a exotického korenia. Limitovaná edícia Amsterdam Collection obsahuje holandské tulipány a japonské yuzu a vzdáva hold historickému spojeniu medzi Východom a Západom.

Život je cesta, užite si ju s týmto parfémom do auta, ktorého základom je nádherná zmyselná kombinácia yuzu, holandského tulipánu, exotického korenia a čierneho korenia v kombinácii s hrejivým santalovým drevom. Parfém do auta vydrží až 6-8 týždňov a aktivuje sa prúdením vzduchu z ventilátora vášho auta. Parfém do auta sa dodáva so štýlovým dreveným držiakom, ktorý možno opätovne použiť po zakúpení náplne parfému.

UPOZORNENIE. Spôsobuje podráždenie pokožky. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Veľmi toxický pre vodné organizmy. Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. V prípade potreby lekárskej pomoci majte po ruke obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. V PRÍPADE KONTAKTU S KOŽOU: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. V PRÍPADE KONTAKTU S OČAMI: Niekoľko minút jemne oplachujte vodou. Ak sú prítomné kontaktné šošovky, odstráňte ich, ak sa to dá ľahko urobiť. Pokračujte v oplachovaní. Odneste obsah/obal na zberné miesto nebezpečného odpadu. OBSAHUJE: L-alfa-pinen, formaldehyd cyklodecyl-etyl-acetal, tetrametyl acetylkapentaftalény, 2,3-dihydro-1,1-1h-dimetylindén-ar-propanal, 2,4-dimetyl-3-cyklohexénkarboxaldehyd, metyléndifenylmetylpropanal, Citral, Limonén, Eugenol, Geranyl acetát, Hydroxycitronellal, Linalool, Linalyl acetát, Neryl acetát, Pentadekalaktón, (E)-1-(2,6,6-trimetyl-1,3-cyklohexadién-1-Yl)-2-Butén-1-On.

1. Opatrne odstráňte fóliu bez poškodenia membrány. 2. Odstráňte fóliu. Klip zacvaknite do držiaka v preferovanej polohe. 3. Umiestnite parfum do ventilátora vášho vozidla. 4. Upravte nastavenia ventilátora tak, aby ste mohli regulovať intenzitu vône.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: