Orris Mimosa Car Perfume

€22,90

vôňa do auta, 6 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection

KOSATEC
Je mimoriadne cenná zložka, ktorá pochádza z odnoží rastliny Iris a dozrieva tri až štyri roky. Kosatec má výrazný kvetinový, zelený a drevitý charakter, ktorý dodáva vôni fialkovo-púdrový nádych.


MIMÓZA
Známa aj ako symbol jari, má kvetinovo-zelenú vôňu s púdrovými a medovými tónmi. Mimóza sa pestuje najmä v Maroku, Egypte, Indii a južnom Francúzsku.

Použitie:
Opatrne odstráňte fóliu. Pricvaknite klip na držiak v požadovanej polohe. Pripevnite parfum na jednotku prieduchu vo vozidle. Nastavte ventilátor.

Život je cesta! Užite si ju s touto vônou do auta, ktorého základom je nádherná vonná kompozícia z koreňa kosatca a kvetov mimózy, ktorú podčiarkujú výrazné akcenty kože a jemné drevité prvky. Vôňa do auta vydrží 6 až 8 týždňov a aktivuje sa prúdením vzduchu z prieduchov vášho auta. Vôňa do auta sa dodáva so štýlovým dreveným držiakom, ktorý možno po zakúpení náhradnej náplne vône znovu použiť.

Zloženie: (E)-2-metoxy-4-(prop-1-enyl) fenol, (E)-1-(2,6,6-trimetyl-1-cyklohexen-1-yl)pent-1-en-3-ón, metylcyklopentadekenón, dihydroeugenol, alfa-izometyl-ión, 4-terc-butylcyklohexylacetát, citronellol, limonén, geraniol, linalool, linalyl acetát, heliotropín, acetylovaný extrakt z koreňa Vetiveria Zizanioides.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: