Sakura: Výklad krásneho zvyku hanami

The Ritual of Sakura je naša najpredávanejšia kolekcia, ale poznáte krásny japonský zvyk, ktorý ju inšpiroval? Prečítajte si nasledujúci príbeh hanami.

 

Čerešňový kvet, známy aj ako sakura, je takým symbolom Japonska, že je neoficiálnym národným kvetom krajiny. Každý rok cestuje do Japonska a jeho okolia približne 60 miliónov ľudí, aby videli čerešňové kvety známe ako hanami, ktoré sa objavujú vždy od marca do mája.

 

HISTÓRIA HANAMI

Hanami, zvyk pozerať sa na kvety sliviek a sedieť pod nimi, vznikol pravdepodobne v období Nara (710-794). V nasledujúcom období Heian (794 - 1185) priťahovali čerešňové kvety viac pozornosti ako ume a hanami sa stalo synonymom sakury. Pôvodne bol tento zvyk vyhradený pre elitu spoločnosti, ale v období Edo (1603 - 1868) sa pod rozkvitnutými stromami radi schádzali všetci, aby spoločne hodovali a popíjali saké.

 

KRÁSNA PRIPOMIENKA HANAMI

V spoločnosti Rituals sme sa inšpirovali pominuteľnou krásou sakúr. Jemné a sladko voňajúce čerešňové kvety dosahujú vrchol svojho kvitnutia týždeň po pučaní a môžeme sa nimi tešiť 1 - 2 týždne, kým vietor zo stromov strhne okvetné lístky. Symbolizujú krásu a dočasnosť samotného života. Nič netrvá večne, preto si pri obdivovaní týchto nádherných kvetov pripomíname, že každý okamih je dar a ako taký by sme ho mali oslavovať. Takto sa učíme nechať svoj život rozkvitnúť a vážiť si každý závan radosti, lásky a zázraku, ktorý nám vietor prinesie do cesty.

POZNAŤ THE RITUAL OF SAKURA

Kolekcia The Ritual of Sakura bola inšpirovaná touto tradíciou, aby vám pomohla osláviť každý okamih a nájsť krásu, ktorá sa v nej skrýva. Vďaka jemnej vôni čerešňového kvetu a vyživujúcim vlastnostiam ryžového mlieka sú všetky výrobky z tohto radu navrhnuté tak, aby vám priniesli pocit regenerácie mysle, tela a duše. Sú určené pre domácnosť, kúpeľ a telo a môžete ich použiť na vytvorenie kompletnej rannej rutiny. Je čas prebudiť sa s The Ritual of Sakura.

 

ZBIERKA NOVINIEK RITUÁL SAKURY

Okrem našej ikonickej sprchovej peny, sviečky, vonných tyčiniek a ďalších produktov sa kolekcia môže pochváliť voňavou a výživnou telovou penou, ktorá zanecháva pokožku rozjasnenú a osvieženú. Chcete svoju rutinnú starostlivosť o telo ešte viac vylepšiť? Máme pre vás dva nové prírodné telové boostery, pretože vaša pokožka si zaslúži rovnakú starostlivosť ako pokožka tváre. Prírodný telový booster s kyselinou hyalurónovou poskytuje výrazné zvýšenie hydratácie pokožky vďaka ľahkému zloženiu na báze vody, ktoré preniká do hlbších vrstiev. Náš bakuchiolový prírodný telový booster má ľahké zloženie na báze oleja a je prírodnou alternatívou retinolu, ktorý pomáha udržiavať elasticitu a zároveň stimuluje obnovu kožných buniek pre žiarivú a hladšiu pokožku. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov naneste na telo prírodný posilňovač Sakura s kyselinou hyalurónovou a následne prírodný posilňovač Bakuchiol.

Chcete si pozrieť a kúpiť celú kolekciu?

Kliknite sem a zistite, čo obsahuje séria The Ritual of Sakura.