Od kvetináčov po fotoboxy: šikovné spôsoby, ako vdýchnuť produktom Rituals nový život

Naplnili ste svoje obľúbené produkty a zostali vám prázdne obaly? Je čas na kreativitu! Tu je 8 šikovných spôsobov, ako znovu použiť už použité výrobky Rituals.

Pokiaľ ide o naše nákupy, všetci sa snažíme byť udržateľnejší. Nikdy nebolo dôležitejšie znižovať, opätovne používať a recyklovať naše výrobky. Ako značka sme sa zaviazali k opätovnému plneniu čo najväčšieho počtu našich výrobkov, takže ich opätovné použitie je týmto spôsobom jednoduché. Ale pre prípady, keď nemôžete opätovne naplniť prázdny obal alebo chcete byť kreatívni, je čas na recykláciu. Upcyklácia nemusí znamenať opätovné čalúnenie historickej stoličky, môže to byť také jednoduché, ako opätovné použitie prázdnej fľaštičky od parfumu. Ste pripravení ešte viac posilniť svoje ekologické vlastnosti? Tu je deväť šikovných riešení, vďaka ktorým môžu vaše už použité výrobky Rituals získať nový život.

 

NÁDOBA NA DROBNOSTI

Každý z nás má doma miesto, kde sa hromadia rôzne predmety. Od prsteňov až po niekoľko drobností, uchovávajte ich v bezpečí (a štýlovo) v krémovej nádobe The Ritual of Namaste.

KVETINÁČ

Poskytnite svojim kvetom štýlový domov a umiestnite ich do prázdneho svietnika. Vosk odstráňte tak, že do vnútra nalejete horúcu vodu a vosk zoškrabete. Tip: Sukulenty sa skvele hodia do malých kvetináčov a darí sa im v dobre odvodnenej pôde, preto na dno svietnika vložte trochu štrku alebo kamienkov.

ÚLOŽNÝ PRIESTOR V KÚPEĽNI

Často hľadáte kefu na vlasy? Urobte z nej ústredný prvok svojej kúpeľne a prázdnu sviečku použite znova. Je to tiež praktický spôsob, ako uložiť zubné kefky alebo štetce na líčenie!

VÄZY

Bez ohľadu na to, aká krásna je vaša kytica, vždy sa nájdu kvety, ktoré prekonajú ostatné. Namiesto toho, aby ste ich všetky vyhodili do koša, predstavujeme vám vázu na púčiky. Je to dokonalý spôsob, ako dodať kvetinový nádych nočnému stolíku, krbovej rímse alebo jedálenskému stolu. Všetky naše parfumované vázy sa dajú ľahko rozobrať, čo znamená, že môžete jednoducho odstrániť vrchnú časť, naplniť nádobu vodou a pridať kvetinu.

Naše stojany na vonné tyčinky sa už dajú doplniť, ale ak vám medzitým chýba nádoba na kvety, môžete ich použiť ako krásnu vázu. Vďaka rôznym veľkostiam stojanov na tyčinky sa môžete postarať o malé aj veľké kytice.

ORGANIZÉRY ZÁSUVIEK

Nemusíte chodiť do IKEA, možno máte doma organizéry do zásuviek, o ktorých ste ani nevedeli. Uložte si darčekové krabičky do zásuvky na ponožky, do zásuviek pracovného stola alebo nočného stolíka a majte vo všetkom dokonalý poriadok.

NÁDOBA NA BYLINKY

Každá domáca bohyňa musí mať pripravené bylinky, ktoré pridá do svojho kari alebo mojita. Poskytnite svojej mätke, bazalke a petržlenu šťastný domov tým, že ich presadíte do svietnika. A podobne ako sukulenty, budú potrebovať nejakú formu drenáže. Tip: Väčšina byliniek je vysadená príliš husto, ale ak ich rozdelíte na dve až štyri rastliny na jeden kvetináč so zeminou, získajú viac priestoru na rast. 

POSTREKOVAČ RASTLÍN

Keď už hovoríme o rastlinách, udržiavajte svoju flóru a faunu v rozkvete zahmlievaním ich listov. Keď vám dôjde domáci postrek, naplňte ho vodou a postriekajte. Tip: Táto technika sa vám bude hodiť aj pri žehlení! 

NÁDOBA NA KUCHYNSKÉ NÁRADIE

Či už pripravujete koláč alebo si užívate večer pri karaoke, vždy sa hodí mať po ruke drevené lyžice. Vytvorte si kuchyňu svojich snov usporiadaním príborov a náčinia do elegantného podnosu (vašej prázdnej nádoby na sviečky).